רעיונות שימושיים לארגון חלל במטבח

לבעלי בתים שרוצים שדרוג מטבח קטן אך אינם מסוגלים להתאים את הכספים הדרושים לפרויקט נרחב יותר, יש אלטרנטיבה. הוסף עיצוב ופונקציונליות חדשים לחדר על ידי שימוש ברעיונות יעילים וחדשניים לארגון חלל המטבח והפטרת העומס.

תלו כלי שולחן מתחת לארונות

רעיון מצוין לחיסכון במקום הוא לתלות כלים וכוסות מתחת לארון. מגן עליהם מפני הסתבכות בארון; יחד עם זאת ארגון טוב יותר של שטח ארונות מטבח. פשוט חתוך שורות של חריצים בצורת T בחתיכת דיקט בעזרת נתב צלילה. התקן את המכשיר באמצעות 2 חלקים של 1X2 מתחת לארון, כאשר החלק העליון של "T" מלפנים. סיים את זה על ידי צביעה, מכתים או באמצעות איטום. החלק את בסיס כלי הגזע לחריצים כדי להיתלות הפוך.

הוסף מגש קדמי לכיור

נצלו את החלל ישירות מול הכיור על ידי הסרת הלוח הקדמי והתקנת מגש בצידו האחורי לשמירה על חומרי ניקוי, כלים קטנים או מברשות. ניתן לחבר את הלוח בחלק התחתון עם צירים עמוסי קפיץ, להמיר אותו לסגירה עצמית, להטות את מגש הכיור לגישה נוחה. מגשים קטנים המתאימים למטרה זו זמינים בקלות בחנויות לחומרי בניין.

יחידות אחסון מדפים מיוחדות

יחידות מדפים יכולות לעזור לכם לנצל כל סנטימטר שטח פנוי במטבח שלכם. יחידת מדפים מתחת לארון עשויה להיות מושלמת לשמירה על תבליני מטבח מחוץ לטווח הראייה, אך בקלות בהישג ידך.

יחידת מדפים כלפי מעלה והחוצה מארון מתחת לדלפק עשויה להיות מושלמת לבלנדר או למעבד מזון; שני אשמים הידועים לשמצה באכילת שטח דלפק יקר. יחידות מסוג אלה זמינות במרכזים ביתיים ובחנויות לחומרי בניין, עם מגוון רחב של סגנונות וגדלים מהם ניתן לבחור.

אחסון שימורים בכבידה

ניתן להשיג גם מתלים לאחסון קופסאות. על ידי התקנת המדפים במזווה בזווית קלה כלפי מטה, כאשר השפה מופנית מקדימה, ניתן לאחסן מזון משומר או משקאות בצד שלהם בשורות. באמצעות קליפים אחוריים וסנפירים וסוגריים בזווית, ניתן להתקין מערכת מתלה אחסון חדשנית זו בכל מזווה, או מתחת למדף. זהו פיתרון מצוין לחיסכון במקום; בין אם ארגון אחסון המזווה הקיים במטבח, או ביצוע פרויקט שיפוץ מטבח גדול.

על ידי שימוש בשיטות חסכוניות ויעילות אחרות בחלל המטבח, תבטלו את עומס המטבח בכל יום; שטח הדלפק משוחרר, כל יום פריטים נגישים יותר בקלות, והמטבח שלך מקבל מראה חדש לגמרי ללא עומס.

בעלי בתים מסוימים עשויים שלא להיות בעלי כישורי שיפוצניק הנדרשים להתקנת מכשירי אחסון מיוחדים, או לשלב רעיונות חסכוניים במקום אחרים במטבח שלהם. כמשאב יעיל למציאת שירותי שיפוצניקים אמינים ומקומיים, חברתנו יכולה לעזור.

בעלי בתים יכולים ליצור קשר בחינם לחלוטין, ללא התחייבות, ולהתייעץ איתנו על פרויקט שיפוץ המטבחים באופן מקוון באתרנו.

מאמרים נוספים

יסודות חידוש מטבח

מכיוון שהמטבח הוא אחד החדרים המנוצלים ביותר בבית, כמעט כל בעל בית יחווה את המשימה המרגשת, אם כי המרתיעה, של תכנון שיפוץ מטבח בזמן זה

קראו עוד »

לקבלת הצעת מחיר ללא עלות
מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם