טעויות שיפוץ המטבח הנפוצות ביותר שיש להימנע מהן

אתה שוקל להשקיע סכום משמעותי של כסף בפרויקט שיפוץ המטבח שלך ומבלה שבועות בחיפוש אחר חומרים ומציאת הקבלן האידיאלי. אך זכרו ללמוד מאחרים והימנעו מחמש טעויות השיפוץ הנפוצות ביותר במטבח.

אל תניח שמטבח גדול יותר שווה מטבח טוב יותר

אלא אם כן אתה מוצא את החלל הקיים צפוף ומגביל מדי, נסה לעבוד עם האזור הזמין. קבלן מנוסה משתמש בטכניקות תכנון נכונות ובמכשירים מודרניים כדי להפיק את המרב ממטבח קטן, ובכך מגבש מחדש את החלל לטובת יעילות מיטבית. בעוד שיותר שטח רצפה, שטח נגדי ואחסון עוזרים בשיפור התפקוד במצבים מסוימים, תוספות והרחבות לא תמיד מייצרות מטבח טוב יותר.

כריתת קירות כדי להרחיב את שטח המטבח הקיים שלך מעלה את עלות השיפור בבית, ועשויה להיות כרוכה בעבודות חשמל ואינסטלציה משמעותיות. ייתכן כי הוצאות נוספות אלה אינן גורמות לערך מוסף, בהשוואה לעיצוב מחדש של החלל הנוכחי. שקול העברת מכשירים ותצורה מחדש של ארונות לפני שאתה מזנק להרחבת החדר או לבניית תוספת לאכסון למטבח גדול יותר.

מטבחים מעוצבים כהלכה לוקחים בחשבון את הפונקציה ויוצרים סביבת עבודה הדו-קיומית בצורה חלקה עם מקום להרגעה. שלב חדר אוכל או חדר משפחה באזור הצמוד למטבח הקטן שלך כדי לפתוח חזותית את החלל וליצור הזדמנות רבה יותר לעיצובים יעילים וחכמים.

אל תישען למראה המודרני של מכשירי חשמל

למרות שמכשירי נירוסטה נותרים בחירה פופולרית עבור בעלי בתים ומעצבי פנים, אלמנטים למטבח אלה לא צריכים להפוך למוקד המפתח. לא רק שהפלדה אל חלד קשה במקצת לשמירה על ניקיון, יש לה גם אורך חיים מוגבל. מדוע לעצב את חלל המטבח כולו סביב מכשיר שעשוי להזדקק להחלפה בטווח זמן קצר יחסית?

מעצבי מטבח מקצועיים רבים כוללים כיסויי ארונות למקרר, לתנור ולפני המדיח. זה מאפשר למכשירים להתמוסס למראה הכללי ומספק לך חופש רב יותר מבחינת הדגם והסגנון שנרכש. מעצבים מזהירים כי עומס יתר של נירוסטה מפרק את הזרימה החזותית, בעוד שפני ארונות עוזרים לאזן את המראה.

השקיעו בארונות מטבח

ארונות מייצגים חלק משמעותי מתקציב שיפוץ המטבח שלכם. אך בעלי בתים צריכים להבין כי דילוג על ארונות עלול לגרום לפרוייקט שיפוץ אשר מחמיץ את הסימן הן לסגנון והן לתפקוד.

הימנע מבחירת ארונות מטבח באיכות נמוכה יותר בכדי לחסוך כמה שקלים. במקום זאת, חפש את סגנון החומרים הארון ביותר שאתה יכול להרשות לעצמך וצור את הפריסה האופטימלית. אם תקציב שיפוץ המטבח שלכם אינו יכול לכסות את העלויות, יתכן ותחכמו להמתין או לבקר מחדש את מספרי התקציב. ארונות באיכות נמוכה יותר עשויים להיראות טוב במהלך החודשים הראשונים, אך בעוד כמה שנים קצרות החסרונות יופיעו. בנייה לקויה, פחות מגימור אידיאלי ועיצוב רע הופכים להיות ברורים מאוד לאחר זמן של שימוש.

ארונות גבוהים מספקים הרבה יותר מקום אחסון מאחורי דלתות סגורות, בעוד ארונות קצרים יותר יוצרים חלל שמיש מעל הארונות, מושלם להצגת מזוודות עם פריטי קישוט ועוד, כל עוד אתם מוכנים לאבק את האזור על בסיס קבוע. מי שמעדיף אחסון פתוח עשוי להתכופף לעבר ארונות קצרים יותר, ואילו מי שאוהב מראה נקי ועכשווי לרוב בוחר את הארונות בגובה התקרה.

אל תמלא כל פינה בארונות

יצירת שטח אחסון מספיק נותרת בעדיפות הראשונה שלך, אך זכור כי מיטב עיצובי השיפוץ למטבח משאירים מקום ריק לאיזון ואור. הימנע מתליה של ארונות על כל קיר. במקום זאת, חשוב על אילו אזורים בחדר יתאימו ביותר לארונות והשאירו את האחרים חשופים, ליצירות אמנות, חלונות, דלתות ופשוט ליצירת איזון.

מאמרים נוספים

יסודות חידוש מטבח

מכיוון שהמטבח הוא אחד החדרים המנוצלים ביותר בבית, כמעט כל בעל בית יחווה את המשימה המרגשת, אם כי המרתיעה, של תכנון שיפוץ מטבח בזמן זה

קראו עוד »

לקבלת הצעת מחיר ללא עלות
מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם