שיפוץ מטבח

מתווכים ומומחים האמינו מאז ומתמיד כי שיפוץ מטבח זה בין העבודות החשובות ביותר שקבלני השיפוצים בבית צריכים למלא במהלך ההתמודדות עם פרויקטים של שיפוץ ביתי. בנוסף, עבודות שיפוץ המטבח יקרות למדי מכיוון שזה המקום שבו רוב בני המשפחה מסתובבים והילדים מבלים עם אמם לאחר שעות הלימודים. מטבח הוא למעשה נחשב למוקד המפתח של כל בית. יתר על כן, מטבח מעניק לילדיכם תובנה ברורה לגבי טעמכם ואורח חייכם.

שיפוץ מטבחים

חברת DECOR לשיפוצים ביתיים המציעה שירותי שיפוץ מטבחים בישראל, מאמינה כי מטבחים מהווים היבט חשוב בכל בית וכשאנשים קונים בתים חדשים, הם נותנים תשומת לב משמעותית למצב המטבח. למעשה, עבודות שיפוץ מטבחים יוקרתיות יכולות גם לעזור לשדרג את ערך השיווק מחדש של הבית שלכם.

החלפת הברז הישן, הכיור ואביזרים פשוטים אחרים במטבח יכולה לעזור לכם להעניק למטבח מראה חדש בתקציב סביר יחסית. באותה מידה תוכלו לחפש מראה קוהרנטי יותר במטבח שלכם ובמתכות המשמשות במטבח שיכולות לגרום לו להראות מסוגנן, יעיל ומתוחכם ללא ההוצאה הנרחבת שעליכם לעמוד בה.

מתן מראה רענן למטבח והפיכתו ליעיל יותר הם מה שהשיפוצים הזעירים במטבח עושים למעשה, ואנחנו קבלני שיפוץ מטבחים וצוות המקצוענים המיומנים שלנו הבאנו את עצמנו לתפקיד שאנחנו ממלאים היום. בחירת מכשירי המטבח הנכונים היא אחת מהחוזקות שלנו.

עבודת שיפוץ המטבח

העבודה שלנו באזורי המטבח מתחילה ביצירת המתווה הנכון שיסדר את הדברים למטבח שלכם ותעניק לכם את המקום שתמיד חלמתם עליו. ביצוע ההדמיה באמצעות CAD מקל עליכם ועל אנשי המקצוע שלנו הרבה יותר, כיוון שכולם יכולים לקבל מושג ברור יותר כיצד ייראה המוצר המוגמר ואפשר לבצע את השינויים בזמן לפני תחילת העבודה המעשית.

עבודת השיפוץ שלנו במטבחים מתחילה ביצירת המסגרת ולאחריה שדרוג מערכות האינסטלציה והחשמל. אנו גם יכולים לספק לכם מערכות ארונות וארגוניות המותאמות לפי הנוחות והציפיות שלכם. אנו שואפים תמיד להביא את החומרים הטובים ביותר עבור הארונות כך שיהיו אטרקטיביים, חזקים ועמידים. בעזרתנו תוכלו גם לבחור את משטחי העבודה המועדפים עליכם. בין אם מדובר בגרניט או בקוורץ, בסוף אנו יכולים להבטיח לכם שבוודאי לא תצטערו על החלטתכם לשפץ את המטבח כשאנחנו לצידכם.

אפשרויות של שיפוץ מבטח שאנו מספקים:

אוקיי, בואו נדבר על האפשרויות שיצרנו עבורכם כדי לשפץ את המטבח שלכם מבלי לבצע שיפוץ יקר. זמן העבודה עשוי להשתנות אך יכול לארוך מיום אחד עד שבועיים.

אפשרות ראשונה:
במילה אחת: צבע. צבעי קיר מיושנים וצבע סדוק יגרמו לכל חדר להיראות לא מעודכן וחסר טיפוח. הדבר הגדול בצביעת חדרים הוא שמדובר בתיקון קל וזול. מריחת צבע חדש ומושך יעניק לכל מטבח עדכון מיידי וייצור השפעה יפה גם אם זה השינוי היחיד שתעשו.

אפשרות שניה:
לשפץ במקום להחליף ארונות. ארונות חדשים לגמרי מהווים תוספת יפה לכל מטבח, אך הם גם השקעה יקרה. אם הארונות שלכם במצב טוב, תוכלו לשקול לצבוע, לשפץ או להחליף דלתות וחזיתות מגירה במקום להחליף הכל. כל אחד מהפרויקטים הללו יצריך זמן ועבודה, אך יעניק למטבח שלכם מראה ותחושה מעודכנים. כך המטבח שלכם ייראה בסגנון חדש ורענן עבור סכום קטן בהרבה מהעלות של ארונות חדשים.

גלריית שיפוץ מטבח

רוצים פרטים נוספים על שיפוץ מטבח? השאירו פרטים בטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם