סמגל מטבחים

חיפה- שד' ההסתדרות 80, הרצליה- הסדנאות 10
073-7589041
שתפו -
מלאו את הפרטים מטה ותקבלו הצעות מחיר מושלמות עבורכם, ללא מאמץ.
:
:
:
:
...Loading...
מטבח מודרני,מטבח כפרי,מטבח יוקרתי,מטבח וינטג',מטבח קלאסי,מטבח היי טק,מטבח אנגלי,מטבח רטרו,מטבח פרובנס,מטבח מעץ מלא,מטבח נטורל גרין,מטבח ירוק,מטבח מפורמייקה,מטבח מפולימר,מטבח בשילוב זכוכית,מטבחים שחורים,מטבחים לבנים,מטבח עתיק,מטבח גרמני,מטבח מפורניר,מטבח מלמין,סנדוויץ אדום,סנדוויץ לבן,עץ מייפל,עץ אלון,עץ דובדבן,עץ אורן,M.D.F אמ די אף,סנדוויץ טווין tween,מטבח מעץ אגוז אמריקאי,מטבח מעץ אגוז אפריקאי,מטבח מעץ בוק,מטבח מעץ אגוז,מטבח מעץ גושני,מטבח מעץ בסגנון עתיק

כתובת: חיפה- שד' ההסתדרות 80, הרצליה- הסדנאות 10

טלפון: 073-7589041

שעות פעילות

סניף חיפה- שד' ההסתדרות 80 - 9.30-20.00
סניף הרצליה- הסדנאות 10 הרצליה פיתוח - 9.30-20.00

מידע כללי

פרופיל חברה- 43 שנה של מצויינות ומסעות נוספים ומרתקים לעתיד.

כמו כל מסע מתוכנן ומראה מקום,ישנה התחלה, ניתוב ויעדים.

מר גבריאל סייג בהקימו את חברת סמגל מ-1969 ראה בחזונו את המסע הזה כאל משהו המשכי מדוד לדור.

החברה שהוקמה באותם שנים כיבואנית מובילה ומשווקת של מוצרי חשמל, התפתחה עם השנים לפיעילויות רבות סביב מוצרים לבית וסגנון חיים מודרני.

ספינת הדגל של החברה החלה להפליג כאשר בניו של מר סייג ממשיכי דרכו, הקימו את חברת המטבחים "סמגל מטבחים" ואת "סמגל אלקטריק" ושאפו כמכלול החזון לספק ללקוחותיהם איכות של ממש לצד מוצרים מתקדמים ומעוצבים בשיא השכלול והעכשוויות. החלוקה לחטיבות בקבוצת סמגל יוצרת עבורך הזדמנות ליהנות ממכלול שירותים שיעשו לך את המסע נינוח, אחראי ומבטיח אל כל נקודה שתבחר. 

סמגל קונספט מזמינה אתכם להתרשם ממפעל רחב ידיים, עם מכשור מתקדם וצוות מקצועי שיודי לתת תשובה לכל שאלה ולהתמודד מול אתגר מקצועי.


עשרות אלפי משפחות נהנות מידי יום ממטבח איכותי , מעוצב וברמת גימור גבוהה , הודות להקמת ומינוף חברת המטבחים samgal concept ב-1988.

מנכ"ל החברה ערן סייג ,מוביל מידי יום עשייה מבורכת של מטבחים מהשורה הראשונה איכותיים ומעוצבים במחלקות רבות במפעל ובאולמות התצוגה.

חברת סמגל רואה את הלקוח כחווה חוויה ונהנה מכל שלב, מרמת התכנון ועד הקמת המטבח בביתו.

סמגל ארונות-להרגיש וליהנות מכל רגע.

כחברה רחבה עם ראיה נכונה אנו מפעילים תחת ידינו חטיבה של חדרי ארונות וארונות קיר, מעוצבים, תוצרת מפעלינו. גם חטיבה זו היא חלק מתפיסה כללית של פנים ללקוח, לבחירתו ולנוחיותו. העיצוב והאיכות תחת קורת גג אחת היא משמעותית למסע מנצח.

סמגל מוצרי חשמל-הנוחות שבאיכות.

מותגי העל של מוצרי החשמל המתקדמים לבית הם שהיו מיום הקמת החברה ומובילים אותה עד היום. בניהולו של אלעד סייג ובשני סניפים מרכזיים בחיפה ובהרצליה פיתוח יחד עם צוות מקצועי, מגישים בsamgal electric מגוון פתרונות עבור לקוחות החברה במוצרי חשמל ונוחות לבית.

טלפון 073-7589041:
:
:
...Loading...
כתובת הסניף שעות פתיחה טלפון הערות