מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

שיש איכותי למטבח - סוגי שיש למטבח

אחד ממרכיבי המטבח החשובים והיקרים יותר הוא השיש, שיש הוא משטח העבודה למטבח שלנו, לכן חשוב יותר מכל שיהיה עמיד בפני משקל, חום, לחות ולחצים. שיש מעוצב משלים את עיצוב המטבח, ומעביר תחושת ביתיות, הנה מספר סוגים, עיצובים וסגנונות המתאימים לעיצוב מטבחים מודרני.

סוגי שיש למטבח

שיש קוריאן – שיש הידוע ביכולתו לשמור על הגיינה, ובחוזקתו הטבעית, שיש קוראן אינו נשחק בקלות ולכן נחשב לאחד מהאיכותיים למטבח.

שיש קיסר – כשמדברים על שיש קיסר (העשוי מאבן קיסר) מדברים על שיש גמיש יחסית דבר המקנה לו יכולת עמידות בפני שבירה וחוזקה גבוה יחסית, השיש מגיע במספר עיצובים יפהפה שיכול להתאים עצמו לכל מטבח.

שיש גרניט – שיש זה עמיד בפני מכות חזקות במיוחד, הגוונים הם בהירים ומתאימים למטבח הישראלי, הצפיפות הגבוה שבחומר המרכיב שיש גרניט גורמת לו להחזיק שנים ולפתח עמידות גבוה בפני לחצים חיצוניים.
  תפקידו של השיש הוא להווה סביבת עבודה נוחה, איכותית וכמובן להשלים את העיצוב. מטבחים רבים כיום מעוצבים בצורה יפהפייה באמצעות השיש אשר משלים את עיצוב המטבח או שובר את העיצוב בצבע שונה לחלוטין ומעניק אקט עיצובי מודרני.

אקרמן מטבחים – שיש למטבח מכל החברות והעיצובים

אנחנו באקרמן מביאים לכם המון חברות, יבואניות, וספקי שיש למטבח על מנת שתוכלו להתרשם, לבחור ולקבל מידע מכולן, פשוט בחרו חברת שיש, התרשמו מהעיצובים, השאירו פרטים ואנחנו נדאג שיחזרו אליכם אם מחירים עיצובים והסברים על האיכות, והסוגים..

אקרמן מטבחים תחליט בעצמך.

קבל הצעות מחיר למטבחים באופן מיידי !
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...