מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

ריהוט לגינה מראטן

ריהוט לגינה מראטן

תחום ריהוט הגן, כמו תחומים רבים אחרים, כולל בתוכו אופנות וטרנדים. נכון לעכשיו, דומה כי המגמה הבולטת ביותר בתחום היא המעבר ההולך וגובר לריהוט גן ראטן, אשר מגלם בתוכו מספר לא מבוטל של יתרונות. מה כולל הריהוט הזה? וכיצד ניתן לנצל אותו על מנת להפוך את הישיבה בחצר למהנה פי כמה?

על ריהוט גן ראטן

כשמדברים על ריהוט גן ראטן, מכניסים לתמונה חומר מלאכותי עשוי סיבים פלסטיים, בשם PVC, המזכיר יותר מכל קש. רהיטי הראטן, בהמשך לכך, יגיעו לרוב בצורה של רצועות ארוכות, אשר נשזרות, בהליך הרכבה הרהיט, מסביב למסגרות מתכת (בעיקר אלומיניום).

מה שחשוב לא פחות, הוא שמגוון הסגנונות, העיצובים או הצבעים פה מרשים בכל קנה מידה – אין לשכוח שמדובר בחומר סינטתי, שניתן לעבד במפעל. עם זאת, העיצוב משדר, בכל אחד מהמקרים, אלגנטיות ויוקרה גם יחד. המראה המתקבל הוא טבעי מצד אחד, אך גם מתקדם מהצד האחר. זהו, במידה לא מבוטלת, אחד מסודות הקסם המרכזיים של ריהוט מהסוג הזה.

אחד היתרונות המרכזיים של הראטן הוא העמידות הגבוהה שלו, והעובדה שהוא מגיב היטב לכל תנאי מזג האוויר: החל מהימים הגשומים ביותר של השנה, ועד לימים בהם השמש זורחת במלוא עוצמתה. זאת ועוד, עקב העמידות הרבה ניתן גם לשטוף את רהיטי הראטן באמצעות מים, ללא כל חשש, מה שגם הופך את התחזוקה שלהם לפשוטה פי כמה. ואגב, כמובן שניתן למקם את רהיטי הראטן לא רק בחצר, אלא גם במרפסת או בגג הבית.

אז איך מתחילים?

ריהוט גן ראטן ניתן למצוא בחנויות רהיטים, כמו גם בחנויות אשר מציעות פתרונות עיצוביים, לבית ולגינה גם יחד. בעת בחירת הריהוט הספציפי, מומלץ להחליט מראש באיזה סוג של ריהוט מעוניינים – למשל, ספה, שולחן או כיסא – ולראות מהם הפתרונות המוצעים. הבחירה צריכה להתחשב בסגנון העיצוב הכולל של החצר, במאפיינים הפיזיים של המרחב ובאווירה שמעוניינים ליצור באמצעות הריהוט.

חשוב לבדוק מהן הוראות התחזוקה האופטימליות שמציע היצרן: הגם שהתחזוקה נחשבת לפשוטה, כאמור, נדרש לעשות אותה על פי הספר. הגם שבעיות ברהיטי גן ראטן נדירות בכל קנה מידה, אפשר בהחלט לתת עדיפות לחברות המעניקות אחריות בת מספר שנים לרהיטים, על כל צרה שלא תבוא.

לגלריית ריהוט גן ורהיטי גינה מראטן באתר המכולה

מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...