מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

קצת טיפים לעיצוב הבית והסלון


הסלון מהווה את מרכז הבית, לרוב מבחינים בו כבר בכניסה וזהו המקום בו אנו מארחים. לכן, עיצוב הסלון הוא חשוב ביותר כאשר בוחרים קו עיצובי חדש לבית, או מרעננים את העיצוב הקיים. הסלון גם מהווה חדר בו בני המשפחה, בני הזוג וגם מי שגר לבדו, מבלים זמן איכות, ולכן חשוב עוד יותר לעצב אותו בצורה כזו שתענה על הצרכים של בעלי הבית ותיצור אווירה נעימה ונוחה.

אז כיצד מתחילים?

הצרכים וההרגלים של משפחה גדולה, זוג מבוגר או זוג צעיר עם ילדים קטנים שונים, כמובן, האחד מן השני ולכן לפני בחירת העיצוב והרהיטים, המעצב צריך להבין מבני הבית מה הם נוהגים לעשות בסלון: האם הטלוויזיה מהווה את מרכז הסלון, האם ישנה ספרייה גדולה, האם הסלון צריך לכלול פינה בה מרוכזים משחקים לפעוטות, האם בני הבית נוהגים לארח מספר גדול של אנשים בסלון ולפיכך צריך מקומות רבים לישיבה, וכולי. ככל שבחירת הרהיטים והקו העיצובי והפונקציונאלי יתחשבו יותר בצרכים שהוגדרו מראש, כך סביר להניח שהעיצוב יתברר כ"הצלחה" ובני הבית יהיו מרוצים ממנו לאורך זמן.

גם אם אין בכוונתכם להחליף את כל הריהוט ולבצע שינויים דרסטיים, יש הרבה אמצעים בעזרתם אתם יכולים להפיח חיים חדשים בסלון ביתכם, גם לזכות בתגובות מחמיאות וגם להרגיש שעשיתם שינוי והתחדשתם. שינויים כאלו יכולים לכלול, למשל, ציפוי מחדש של הספה או הכורסאות, צביעת קיר אחד בלבד שנמצא במיקום אסטרטגי, הוספת אלמנטים עיצוביים וקישוטים בפינות נבחרות ואפילו החלפה של גופי תאורה, שלהם השפעה גדולה על עיצוב הסלון והתחושה שהחדר נותן.

טיפ: דנה שקד מעצבת פנים מובילה בתחום מציגה מגוון יפהפה של עיצובים, תוכלו לצפות אצלה בקטגוריית עיצוב הסלון ולהתרשם בעצמיכם...

קצת טיפים לעיצוב הבית והסלון

כדאי שעיצוב הסלון ישקף את אפיים של בעלי הבית ויעוצב בצורה בה הם ירגישו בו בנח לאורך זמן. גם אם בא לכם להתפרע, רצוי לעשות זאת בעזרת אלמנטים שניתנים לשינוי ולא, למשל, לצבוע את כל הסלון בצבע מאוד דומיננטי. כיסוי חדש וצבעוני לספה יעשה את העבודה וגם ניתן להחלפה בקלות יחסית.

בבחירת מעצב לביתכם בכלל ולסלון בפרט, בחרו במישהו שמבין את הטעם שלכם, מתחבר אליו ולא מנסה לכפות את טעמו האישי (גם אם המשובח) על סלון ביתכם. מומלץ להתייעץ גם עם חברים בעלי טעם טוב שמכירים אתכם ואת החיים שלכם היטב, וייתכן שיוכלו לתת הבחנות מעניינות לגבי העיצוב החדש. בהצלחה!

המאמר באדיבות: דנה שקד עיצוב פנים

 

מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...