מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

צביעת המטבח - כך נצבע את המטבח שלנו בעיצוב כפרי עתיק

צביעת המטבח - כך נעצב מטבח בעיצוב כפרי עתיק

מטבחים בעיצוב עתיק יכולים לשלב בין אלמנטים מהמטבח האנגלי, המטבח המרוקאי, המטבח הצרפתי וכמובן אלמנטים מהמטבח הכפרי החם והאהוב. כל המטבחים הנ"ל משרים אווירה נעימה וחמה המתאימה למאפיינים של המטבח העתיק.  הצבע ככלי עיצובי כל כך מיוחד וחזק בהחלט יכול לעזור לנו לעצב את הסיגנון בדיוק כפי שאנו רוצים. לדוגמא גוונים בהירים של קיף יקנו אווירת חום וכפריות למטבח בעוד גוונים חדים של צבעים (כגון סגול, שחור וכו') יתנו אווירה מודרנית השונה לחלוטין מהאווירה העיצובית של המראה הכפרי.

מטבח בעיצוב עתיק בעל אלמנטים מודרניים

כיום המטבחים בעיצוב עתיק משלבים אלמנטים מודרניים כגון תאורה מודרנית אשר יוצרת בחלל המטבח תחושה רומנטית ונעימה ופרקטיות.

ברוב המטבחים בימנו ישנו "אי" אשר משמש כמקום אחסון נוסף לכלים וכמו כן כמשטח עבודה נוסף, השימוש ב"אי" מתאים לחללים קטנים על מנת לנצל אותם בצורה חכמה.

המטבחים בעיצוב עתיק משלבים בין האווירה החמימה והנעימה לבין נוחות השימוש במהלך החיים היומיומיים.

צביעת המטבח - תהליך הצביעה הוא פשוט מאוד אך חשוב לתכנן היטב את כל הפרטים הקטנים, כך למשל צביעת מטבחים כפריים שונה מצביעה של מטבחים מודרניים או אנגליים, לגווני הצבע יש אפקט ומשמעות עיצובית רבת ערך ועצומה בקביעת סיגנון המטבח שלנו. כמובן שנוכל גם לשחק עם הצבעים ולצבוע רק חלק מהקירות או לעצב לנו פסים בעובי שונה לאורך ולרוחב וכו'. עבור כל עבודת הצבע חשוב לבחור צבעי אמין ואיכותי, במיוחד כשמדובר במטבחים.

למי מתאים מטבח בעיצוב עתיק

אם אתם לא מתחברים לעיצוב החדשני והקר, אם אתם רוצים להכניס לביתכם אווירה חמימה ומשפחתית, המטבח בעיצוב עתיק הוא בהחלט המטבח בשבילכם.

המטבח בעיצוב עתיק יכניס לחייכם היומיומיים אווירה משפחתית וחמה וכמובן נוחות ופרקטיות בשימוש במטבח. ישנם אנשים רבים שאינם מתחברים לעיצוב המודרני וזאת פניי שהצבעים המודרניים בדרך כלל בהירים וקרים ולא משלבים אלמנטים קישוטיים שתורמים לחום ולאלגנטיות של המטבח, לכן, רבים פונים לעיצוב העתיק והחם שבימנו משלב גם פרקטיות ונוחות במהלך השימוש היומיומי במטבח.

העיצובים העתיקים לעולם לא יתיישנו וזאת מפניי שהם מספקים אווירה ישנה חמה ונוסטלגית שהעיצובים המודרניים לא מסוגלים לספק וגם בעתיד לא יהיו מסוגלים לספק, וזאת מפניי שהתחושות שהעיצובים העתיקים מעלות בנו אלה תחושות שמקורם לפניי שנים רבות, כאשר המשפחה הייתה במרכז והיה לה ערך עליון, יתרון זה שייך אך ורק למטבחים בעיצוב עתיק.

מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...