מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

עקרונות עיצוב מטבחים כחלק מעיצוב הבית

עיצוב הבית הוא תהליך המעניק תחושה ביתית, חום, והרגשה טובה. רבים מאתנו מחפשים מקורות השראה לעיצוב הבית, מהי התאורה המתאימה, ולאילו גוונים? גדלים, סגנונות, וגם כמה טיפים...

עיצוב הבית מושפע בעיקרו משני גורמים: צרכי הבית, והתקציב. הנה החוקים והדגשים העיקריים שאליהם חשוב לשים לב:

עיצוב הבית באופן אחיד

כלל בסיסי והכרחי בשלבי עיצוב הבית הוא אחידות, חשוב לשמור על סגנונות, וקווי עיצוב אחידים לאורך הבית. כך למשל: מטבחים כפריים לא ישתלבו עם פינת אירוח בעלת אופי עיצוב מודרני. אופן העיצוב, הצבעים, והתאורה צריכים לבוא כחלק אחיד המשלים אחד את השני.

*תמונות מטבחים לקבלת השראה כיצד לעצב את המטבח בצורה שישלים את עיצוב הבית.

סגנונות עיצוב

סגנון העיצוב הוא אותו סגנון עיצובי אליו אתם נמשכים, שהרי בחירת סגנון העיצוב תגדיר את מטרתכם ממנו: כפרי או מודרני, האם יכלול תורות מסוימות כמו הפאנג שוואי? ועוד.... עיצוב מטבחים כפריים יכוון לקו אחר ויעשה שימוש בתאורה, גוונים, ואקססוריז שונה מעיצוב מטבחים מודרני, כל למשל ואזה בגוון בורדו תשתלב היטב עם פרפר מבריק שיהיה תלוי על קיר הסלון במטבח מודרני, אך מטבח כפרי ישתמש בתפיסה שונה ויכוון יותר לעיצוב שאנטי.

עיצוב הבית כולל בעיקר את המבנה שלו, ואת חפציו. תוכלו לקרוא ולצפות בעיצובים המותאמים ספציפית אל עיצוב הבית בפינת הום סטיילינג שבאתר.

טיפ נחמד לגבי חיפויים למטבח הוא בחירת החומר ממנו נראה לבצע את החיפוי, זכוכית תתאים למטבח מודרני, בעוד קרמיקה לדוגמא תתאים הרבה יותר לעיצוב הכפרי.

תאורה שיוצרת אווירה

בחירת גופי התאורה היא שלב חשוב בעת קבלת ההחלטה, סוגי נורות ומיקומים משפיעים רבות על עיצוב הבית, האווירה ונוחות העבודה (במטבח לדוגמא). כך למשל, תאורת לדים יוקרתית משדרת ביתיות מושלמת,אך פלורסנט מעט יותר פרקטי, מיקום התאורה תלוי באזור הבית אותו אנו מעצבים, בתוך מטבחים הכרחי לחשוב על הבחינה הפרקטיתבנוסף לעיצוב.

צבעים

הצבע משקף ומשלים את סגנון העיצוב אותו בחרנו, הגוונים וסוגי הצבע הנפוצים, והמתאימים לפינת האירוח אינם מתאימים למטבח. מטבחים מצריכים צבע עמיד שיעמוד בפני לחות, וחום. בנוסף, בדרך-כלל בעל גוון ניטרלי ולא אופנה חולפת שתימאס כעבור שנתיים.

אקססוריז כעיצוב משלים

שטיח

– שטיח בפינת האירוח יוצר אווירה ביתית חמה במיוחד, ומקנה טאץ' יוקרתי ומשלים לגוון הסלון\וילון.

ואזה

– ואזה יפהפייה יכולה לשבור את גווני העיצוב ולהשלים אותו בד בבד.

מטבחים יכולים להכיל אקססוריז ואביזרים מהרמות הקטנות ביותר של קלפן אצבע, ועד פריטי עיצוב משלימים כמו פרחים, ואזות, ברזים מעוצבים, וגופי תאורה שימשכו את העין.

תוכלו להתרשם מאקססוריז של מטבחים, לבקש לקבל הצעות מחיר או סתם השראה ועניין.
העמוד מטבחים מעוצבים מציג תמונות, עיצובים ומחירי מטבחים של חברות עיצוב מובילות.

מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...