מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

עיצוב מטבחים על ידי אדריכל

תכנון המטבח - אדריכלות בעיצוב מטבחים
 
אדריכלות למטבח צריכה לקחת בחשבון את הצרכים הבאים:

אינסטלציה – מערכת התעלות שתיקח בחשבון את הביוב, התשתית לכיור, מכשירי חשמל הצורכים ניקוז (כמו מדיח הכלים), והכנת תעלה להתקנת קולט אדים הסופחת עשן אל מחוץ לבית.

מערכת חשמל – תרשים נקודות החשמל בהתאם לאזורים בהם נרצה למקם את מוצרי החשמל שלנו.

עיצוב פנים של המבנה – עיצוב פנים של מבנה המטבח ייקח בחשבון את גודל המטבח, אפשרות לעיצוב מבנה מחדש והרחבה, שבירת קירות, וכל שינוי מבני שנרצה לבצע.

אדריכל מקצועי ישלב עיצוב יפהפה שישקיף על פינת האירוח, תוך כדי ניצול אופטימאלי של מבנה המטבח. ובכך יביא לידי ביטוי התחשבות בתוכנית הסופית שתכלול את מיקום הפריטים בצורה הנוחה לעבודה, מתאימה לתעלות האינסטלציה והביוב, ולנקודות החשמל למוצרים.

שילוב של צרכים בעיצוב פנים
 
מהות של אדריכלות מטבחים מתבטאת בהבנה קולקטיבית של יסודות המטבח, תוך עיצוב פנים המתחשב בצרכים ובהעדפות של הבית.

לאחר שאלון קצרצר יחד עם אדריכל תוכלו להבהיר את אופי הפעילות במטבח, מיקום מוצרי החשמל הנכללים בו, יכולת האחסון בצורה יעילה ולשלבם תחת יסודות של עיצוב פנים.

לבסוף, תינתן הדמיה המאפשרת קבלת פרופורציות לגבי נפח המטבח, והעיצוב שבניתם יחד.

*הבאנו לכם שורת עיצובי מטבחים מהם תוכלו לקחת השראה, ורעיונות, ולבסוף גם הצעות מחיר.

עיצוב פנים למטבח
 
עיצוב מטבחים מושפע מקווי עיצוב פנים הבאים לידי ביטוי בשתי מגמות עיקריות:

עיצוב מטבחים כפרי – עיצוב מטבח כפרי הוא עיצוב היוצר אווירה פסטורלית ושלווה ונותן דגש בעיקר על צבעים טבעיים (עיצובי עץ בשילוב גוונים של שמנת, חום, לבן, וירקרק), מקנה מגע וחמימות ביתית, ויכול אף לעשות שימוש בפרקט עץ כפרי, או רצפת פורצלן אדמדם שתפזר את העיצוב הכפרי בבית.

עיצוב מטבחים מודרני - קולקציה מודרנית של מטבחים תכלול עיצוב פנים פונקציונאלי שיבוא לידי ביטוי בקלאפות בעלות סגירה חכמה, צבעים נקיים הכוללים אמרה של חדשנות, אי למטבח המתאים למיני בר, שלל פתרונות לצרכים במטבח שלנו (תא מותאם לסירים, חומרי ניקוי בשליפה, ושלל תאי אחסון חכמים המתאימים לצרכי הבית) וגימור של תאורת לדים.
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...