מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

עיצוב מטבחים מודרניים - טיפים


איך מעצבים את המטבח המודרני כך שיזכיר לנו את הטעמים והריחות האהובים? כזה הוא , הלב החם של הבית הישראלי. זו הוצאה לא מבוטלת אליה אנחנו חוסכים לא מעט זמן, אז איך בכל זאת נשלב עיצוב יפהפה שיתאים לכל כיס וזו עדיין תהיה אהבה ממבט ראשון? ככה:

בשנים האחרונות העיצוב המודרני תפס מקום של כבוד בקרב עיצובי מטבחים, נראה כי החדות והעיצוב ההיי-טקי החלק משתלב בעוד ועוד מטבחים. מכאן אני אתן לכם את כל הנקודות החשובות, ולבסוף אטפטף כמה טיפים שיועילו לכל מטבח:

בואו לא נתפשר על עיצוב והתאמה – מעצב מטבחים מקצועי פשוט ייקח בחשבון את תשלובת כל הפרמטרים: העיצוב, המרחב, ומדדי הבית בשלל מטבחים מעוצבים שיתכנן, תנו לו לעשות את העבודה כך שתתאים אישית ותנצל כל מ''מ מקום. וכמובן עיצוב מטבחים ונוחות הגישה המדהימה שרק הם יודעים להעניק - מטבחים זו ההתמחות שלהם.

נזרוק אתכם לים – מחירים ועלויות מטבחים – אם אתם כבר מזפזפים בין מטבחים שונים, ונמצאים פה אז החלטתם שאתם רוצים מטבח חדש, בוודאי חסכתם לשם כך סכום כסף לא מבוטל, כזה שיכאב לגלות בעוד 10 שנים שנעלם לו מסיבות כאלו ואחרות – ולכן שימו דגש על -- איכות – מטבחים מעוצבים שאתם מתבוננים בהם (הדבר יכול להתחיל בטיב חומרי ארונות המטבח, ולהסתכם בנוחות גישה מקסימלית). מידע מפורט לגבי מחירי מטבחים תוכלו למצוא כאן.

העלויות: נתחיל ב-11,000-17,000 – רוב החברות הפחות יוקרתיות ובעיקר נגריות ביתיות יציעו מטבחים בטווח הזה , נכון מפתה ,חשוב לבדוק מראש , לא נרצה להיתקל בארונות שאינם עמידים בפני חום לחות או משקל מעט מעמיס? לא אגזים ואומר אל תקנו, פשוט בדקו מול מי אתם עומדים.

נמשיך בעוד מטבחים: סביבות ה40,000 – מטבח ממוצע בשוק. הבדיקה שלנו העלתה תוצאות יפות:

בכיף אדיר נהנינו לגלות סדרת מטבחים ענקית בטווח הזה, סדרה שפשוט כוללת חומרי יצור איכותיים, חברות מטבחים בעלות תו תקן, שילובי טכנולוגיות מטבחים קלילות, וכמובן עיצוב שילטף את כל חלקי הבית. שלל מטבחים הכוללים קרמיקה, הרכבת שיש, פרזול, ארונות מטבח ולעיתים תכופות פירוק הישן ואף צ'ופרים כגון מערכות טיהור מים. באמת חלון ראווה חמים וביתי של מגוון מטבחים סטנדרטיים המתאימים כמעט לכל כיס.

דירה חדשה? רוצים מטבח מהניילון? מטבחים על הצד היוקרתי שבעניין:
סביבות ה80,000 – אלו הם כמובן מטבחי היוקרה, מטבחים לאלו הרוצים להשקיע, פה זה פשוט ללקק את האצבעות, מטבחים מעוצבים בעלי טכנולוגיות הזזה הפותחות דלתות בלחיצה עדינה , חומרי גלם עמידים ואיכותיים, התחשבות בזוויות ועומק הארונות, חדות, נוחות, תחושת מרחב ו....הכול, פשוט מטבחים מעוצבים ברמת הגימור הגבוהה ביותר. תתפנקו.

הבטחתי טיפים לא?!?

*בעת הביקור אצל אחד מיצרני המטבחים בדקו האם מחזיק בתו תקן, דבר שיבטיח איכות ופיקוח על שלל הפרמטרים המרכיבים לכם את המטבח, פרמטרים שאתם לא תמיד תזכרו לבדוק.

*איכות החומר ממנו בנויים ארונות המטבח שלכם חשוב ביותר, הקפידו על ההבדלים שבין ה MDF לבין השבבית הדחוסה, הדבר אינו קריטי אך ישנם הבדלים. וכן עומק ארונות מטבח נוחים ינוע בסביבות ה30 ס''מ ועדיף שני יחידות של 30 ס''מ ולא אחת של 60 ס''מ, נוחות הגישה משתפרת פלאים בין השניים.

** היא בונה רק מטבחים או שהיא כולבויניק? חברה שמייצרת מספר רהיטים במקביל, לרוב פחות מקצועית ומתמחה ביצור מטבחים, להחלטתכם.

***לכמה שנים ניתנת תעודת האחריות עליה חתומה? וכמובן חברה עמידה תעמוד מאחורי ההתחייבויות שלה עוד 10 שנים ולא תתפרק יחד עם מטבחים שייצרה...

צוות אקרמן מטבחים בנה מערכת נוחה וקלה המאפשרת לכם להתרשם מעיצובים, חברות, נגריות, ויבואני מטבחים, להשאיר פרטים (שם וטלפון) ואילו יחזרו אליכם עם עלויות, מטבחים, והצעות.....

חסכו את המרדף המיותר אחר חברות מטבחים ועיצובים ברחבי האינטרנט.

אני הייתי רועי כתב פורטל המטבחים הישראלי מבית אקרמן, המציג עיצובי מטבחים וחברות מטבחים ברחבי הארץ.

 
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...