מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

עבודה בנגרות למטבחים


המטבח הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית וללא ספק החדר שבו נעשות הפעולות היומיומיות המורכבות ביותר : הכנת אוכל, בישול ואפיה, הדחת כלים, הגשה ואכילה. לכן, תכנון וביצוע מקצועי ואיכותי של המטבח ישפיע מאוד על ההנאה שלנו ממנו. חלק מרכזי בבנית המטבח נשענת על עבודת נגרות והמקצועיות של איש המקצוע שבחרנו. בין אם מדובר בהרכבת מטבח מוכן או הרכבתו באופן מותאם לצרכים ספציפיים שלכם – הכל מוטל על כתפיו של נגר המטבחים. נגרות למטבחים היא מעין תחום התמחות שנרכש בניסיון עבודה והיא דורשת דיוק, שימת לב לפרטים וגם לא מעט ידע ויצירתיות.

נגרות במטבח

בדרך כלל, נגרות מטבחים כוללת את כל מרכיבי בניית המטבח, למעט השילוב הסופי של המכשור החשמלי בנישות שהוכנו מראש. נגר מקצועי הוא בוגר לימודי נגרות, אותם ניתן ללמוד בשורה של מכללות ברחבי הארץ וגם בקורס של משרד העבודה שאורך עשרה חודשים של לימוד אינטנסיבי. הנגרים המוסמכים למדו במסגרת הקורסים נגרות בסיסי והתמחויות במגוון רהיטים ואבזורים. ההתמחות המעמיקה במטבחים נולדת מתוך ניסיון מקצועי באחת מחברות העיצוב והריהוט למטבח ובהמשך גם מעבודה פרטית ישירות מול לקוחות.

מטבח מוכן או בהתאמה אישית?

יש הרבה מאוד סגנונות מטבח, כשההבחנה הראשונית בניהם היא בין קלאסי למודרני. המטבח הקלאסי פשוט ומעוצב חם יותר, עם הרבה אלמנטים של עץ טבעי. המטבח המודרני הוא בעל עיצוב נקי יותר ומקובל לראות בו הרבה בחירות בצבע הלבן ובנירוסטה, לצד מרכיבים אופנתיים כמו אי עבודה מרכזי בלב המטבח שיכול לשמש גם כשולחן אוכל. חברות המטבחים הגדולות מציעות סטים של מטבחים מוכנים איכותיים, אך ניתן גם להרכיב מטבח ממספר אלמנטים שונים על פי טעמכם וסוג השימוש שלכם במטבח. נגר מטבחים, בין אם הוא עובד מטעם חברה או באופן עצמאי, ידע לתת מענה מלא גם לפתרון הפשוט של מטבח מוכן וגם למשימה היצירתית יותר של הרכבת מטבח בהתאמה אישית.

נגר שהוא גם מעצב

בוגרי לימודי נגרות יתחילו לרוב בחיפוש עבודה בשירות חברת מטבחים, שם תובטח לו קליינטורה קבועה. בהמשך הדרך יש מי שבוחרים ללכת בקריירה כנגרים עצמאיים. כך או כך, ככל שדרישות הלקוח נעשות ספציפיות ומורכבות יותר, נגר המטבחים צריך להפגין גם יכולות אסתטיות ועיצוביות ולייעץ ללקוחות לגבי הבחירות שהם עושים במטבח שלהם. בימינו, נגר מטבחים לא עוסק רק בהרכבת הריהוט והארונות ושילובם במטבח אלא גם בייעוץ והכוונה של הלקוחות. עבודה בנגרות מטבחים דורשת הכרות עם כל הטרנדים החדשים והעיצובים המתקדמים בעולם – כדי שיוכל להציע שלל אפשרויות ללקוחות ולהיות מסוגל להענות לכל בקשה שתעלה.

המטבחים בארץ נעשים משוכללים יותר ויותר והרבה ישראלים מבינים היום את החובה להשקיע באופן מיוחד במטבח הבית החדש שלהם. עבודה כנגר מטבחים מבטיחה עניין רב בענף שהדרישות בו, מבחינת הקף העבודה אך גם איכות הביצוע, הולכות וגדלות.


הכתבה באדיבות  Jobzone לוח דרושים

 
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...