מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

סוד המטבח היוקרתי בכמה נגיעות

מטבחי היוקרה המעטרים דירות רבות בארצנו מהדירות הפשוטות ביותר ועד לדירות החדשות הם לא נוף חדש בקרב דרישות עיצוב הפנים של הלקוח הישראלי. ניתן לראות כי אחד החללים המאובזרים והמושקעים ביותר בבית בדרך קבעו הוא המטבח ולא בכדי.

כעת, מעבר לנוחות השימוש במטבח נכנס מרכיב האסטטיות כחלק מהרמוניית עיצוב המטבח וכחלק חשוב לא פחות מהתאמת המטבח לדיירי הבית. אבל האם מטבחי יוקרה ניתנים ליצירה על ידי עבודת הריסה ובנייה מחדש? אנחנו חושבים שלא.

הרי לכם כמה טיפים לעיצוב מטבח בעל מראה עשיר ואסטטי בכמה צעדים פשוטים מבלי להפוך את המטבח על הראשפעולת הדחף ושכח – הפסקת דחיסת החפצים במטבח

אחד המאפיינים החשובים ביותר במטבחי היוקרה הוא מאפיין הנוחות והנגישות אל כל חפץ על פי מידת הנחיצות ושכיחות השימוש בו. היכולת ליצור שטח אחסון כזה במטבח בעל שטח גדול. הנטייה לדחוס עוד ועוד פריטים אל תוך שטחי האחסון במטבח רווחת מאוד עקב מיעוט מקום או שטח אחסון בלתי מאורגן. שטחי אחסון מבוזרים עם מחלקות המיועדות לפריטים השונים הם הדרך היעילה ביותר למראה אסטטי וקלאסי, למראה היוקרתי ניתן להוסיף דלת לכל מחלקה כזאת גם אם בראשית דרכו של אותו שטח אחסון סגרה עליו דלת אחת גדולה.

טיפ לעיצוב שטחי האחסון - ניתן לעצב מקומות אזורי אחסון כאלה בדלתות שקופות ואטומות למחצה בסגנון "שחמט",  להוספת מראה מתוחכם יותר. כעת, אתם יכולים לחשוף את מה שאתם מחביאים ללא כל בושה מאחר שכל סיר ומכסה מונחים במקומם.המראה השטוח – זה המראה הסקסי והיוקרתי החדש

האם יתכן שהאפנה השתנתה עד כדי כך? תתפלאו. המראה ה"מישורי" במטבח הוא אחד העיצובים היותר מבוקשים כיום לעומת המראה ההררי שאפיין מטבחים עד היום. כיריים שטוחים ובנויים אל תוך השיש יאפשרו לכם לעצב לעצמכם מטבח בעל חזות מתוחכמת ועשירה במיוחד רק על ידי שינוי פרט זה, הוספת נישות בקו ישר עם המטבח למיקרוגל והתנור יתרמו עוד יותר למראה של פאר ועושר למטבח שלכם מבלי שעשיתם עבודת עיצוב פנים ממושכת.

מה מתבשל על הכיריים – סוגי הכיריים הנפוצים

קיימים כמה סוגים של עיצובי כיריים, המותאמים לצורכי הבישול והעדפות הלקוח: כיריים מפורמייקה, כיריים מזכוכית שקופה וכיריים מזכוכית בצבעים שונים. עקרות בית רבות יעדיפו דווקא את הסוג העשוי מזכוכית מאחר וניתנים לניקוי שאריות בישול ושומן תוך מספר שניות ללא מאמץ גם בכיריים השקופות בעת ייצור איכותי שלהן. כעת תוכלו לקבל פריט שהוא גף יפה, גם חכם וגם נוח לניקוי- חלומה של כל אם פולניה ...שטח ההפרדה - כל אזור והתפקיד שלו

מאפיין נוסף הנכלל בתוך מטבחי היוקרה הוא יכולת ההפרדה בין שטח העבודה לשטח הבישול בין שטח הבלאגן לבין שטח הניקיון וההמתנה להכנסה לתנור. כיום ניתן להתרשם מחלוקת תפקידם כזאת על ידי הכנסת אי מטבח בהתאמה לעיצוב המטבח המקורי, אי מטבח זה ניתן לייעד למטרות רבות ולהפקיד אותו על עבודת ההכנה בלבד ולעיתים גם לעבודה ההכנה והבישול  על פי הצורך אי המטבח  יכול לכלול מקומות ישיבה ואפילו לתפקד כשולחן אוכל. איי מטבח כוללים פעמים רבות שטחי אחסון נוספים לשליפה קלה ומהירה ונגישות גבוהה לפריטים השכיחים הנדרשים לכם לבישול היומיומי.

גם מאורגן, גם נוח וגם יוקרתי – מטבח נוח במראה קלאסי ועשיר בכמה נגיעות עיצוב קלות בלבד.

הטיפים מוגשים לכם בחום על ידי חברת פשטות מטבחים

מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...