מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

ניקוי \ תיקון וילונות לעיצוב מטבחים - עיצוב עם וילון

וילונות לעיצוב וחידוש מטבחים

עיצוב מחדש של המטבח יכול להיות שיפוץ יסודי ומעמיק אך יכול להיות גם החלפת כמה פריטים אשר ייתנו בדיוק את אותו האפקט של החלפת המטבח מן היסוד. מספיק לבצע פעולה פשוטה אשר אורכת רק מספר דקות ואין בה הוצאה כספית גבוהה מדי בשביל לתת למטבח מראה חדש ושונה לגמרי מהמראה שהיה עד כה. פעולה כזאת היא החלפת הווילון במטבח, מה שיכול להפוך את המטבח למטבח אחר לגמרי תוך השקעת מינימום עבודה, מאמץ, מחשבה וכספים.

מה מיוחד בווילונות למטבח?

בדרך כלל במטבחים אין חלונות באותו הגודל של החלונות בחדרי השינה או הסלון. ברוב המקרים יהיה מדובר בחלון ארוך וצר או בחלון קטן הרבה יותר. לעיתים יפנה החלון אל חזית הבניין ולעיתים לא, תלוי בזווית ובמיקום של הדירה בבניין או בקומה. לכן ווילונות המיועדים להתקנה במטבח מהווים נישה עיצובית נפרדת לחלוטין מענף עיצוב הווילונות והטקסטיל. כשם שווילונות המיועדים לחדרי ילדים הם שונים במהותם מווילונות המיועדים לסלון או לחדר השינה, כך גם ווילונות למטבחים הינם בעלי תפקיד מיוחד וייחודי.

ווילון למטבח - יכול להיות בעל צבע אחיד או עם דוגמא, בצבע פסטלי ונעים לעין ודגם הבד שממנו הוא עשוי יתאים באופן מושלם לסגנון העיצובי של המטבח כולו. הווילון יכול לכסות את כל שטח החלון או רק את חלקו. ישנו סוג ווילונות אשר מכסה רק את החלק העליון של החלון, בדרך כלל כדי להסתיר קרני שמש ישירות אשר עלולות להפריע למי שנמצא במטבח או אפילו לקלקל מוצרי מזון שונים ו-ווילון מסוג זה ימנע כניסת קרני שמש אלה אל תוך חלל המטבח.

טיפ – תיקון \ ניקוי יכול לחסוך כסף - ביצוע ניקוי או תיקון וילונות יכול לחסוך לנו כסף ולהוזיל את ההוצאה.

למה כדאי לבצע תיקון וילונות?

כאשר מרגישים תחושת מיצוי מהסגנון העיצובי של המטבח כדאי מאד לשקול החלפת הווילון לאחד אחר, שכן הווילון השונה והחדש ישרה אווירה שונה לגמרי מזו שהייתה עד כה במטבח. אנשים רבים לא מאמינים שפריט כה פעוט כמו וילון יכול לחולל שינוי כה גדול וברגע שהם מנסים הם כבר יודעים שזה מה שיצטרכו לעשות גם בפעם הבאה.

מה יחסוך לנו ניקוי של וילון?

החיסכון הוא בעיקר כלכלי. כאשר אנחנו מדברים על כמות גדולה, כמו למשל במשרדי עבודה רבים כמו בנקים, או בניינים שלמים אז בהחלט השיקול הכלכלי נכנס פה.

בניין שלם שמתקן או מנקה יכול לחסוך פה הרבה כסף ולצאת בהוצאה זולה בהרבה, הוא בעצם מבצע תיקון וניקוי וכך במקום להחליף את הוילונות בכל הבניין הוא דחה את ההוצאה בכמה שנים דבר שחוסר כ-120% מההוצאות שהיה אמור להוציא עליהם.

 

מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...