מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

מעקה זכוכית למדרגות

אדריכלים רבים בשנתיים האחרונות אוהבים את העיצובים של הזכוכית המעוגלת, נקשרים אליהם מאוד ומעצבים עיצובים מודרנים מיוחדים ומעוגלים אשר נותנים מראה עיצובי מודרני וחדיש לחללי הבית או המרשרד. ההמלצה שלנו? מעקה זכוכית למדרגות לולייניות (ספירלה).

מעקה זכוכית למדרגות לולייניות

מה הם מדרגות לולייניות?

מדרגות לולייניות הינו גרם מדרגות אשר בצורה "לוליינית" הוא מתעגל כלפי מעלה ככל שעולים בו. המדרגות המעוצבות האלה כל כך מיוחדות ומעוצבות, ויש להן גם יתרון נוסף והוא החיסכון בחלל. כאשר אנו משתמשים בהן לעצב חלל מסויים ניתן להקים אותן בשטח מאוד קטן ולכן הן גם חסכוניות במובן החלל העיצובי של החדר, ומוסיפות לו אקט עיצובי נהדר ומיוחד במינו.

במידה ואתם רוצים לקבל קצת השראה, צפו בדוגמאות של מעקה זכוכית למדרגות ותשאלו משם רעיונות ועיצובים שמצאו חן בעינכם.


תקן ומה חשוב לדעת

כאשר אנחנו עוסקים ומדברים על מעקות חשוב לשים לב לכל נושא הבטיחות. נכון, המחשבה הראשונה היא על העיצוב באמת, ואנחנו בהחלט חושבים שלעיצוב יש מקום של כבוד בקבלת ההחלטה, אבל אנא, אל תזניחו את נושא הבטיחות הכל כך חשוב. ובמיוחד בשנים האחרונות שיש יותר ויותר תאונות וליקויים בבנייה בישראל.

חשוב לדעת כי ליצרן מקצועי ומנוסה יש תו תקן, וכל המעקות בישראל צריכים להיות מיוצרים לפי התקן, לכן כאשר אנחנו מדברים על זכוכית למעקה  או זכוכית מחוסמת באופן כללי, אנא בידקו תו תקן לפני הרכישה.מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...