מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

מטבח מעוצב בסגנון הפרובנס הצרפתי וכיצד לעצב אותו יחד עם שאר חלקי הבית

מטבח מעוצב בסגנון הפרובנס הצרפתי וכיצד לעצב אותו באמת

מטבחים בעיצוב פרובנס מעוצבים בדרך כלל בצבעי שמנת ופסטל, ירוק בהיר או לבן. על מנת להדגיש את הפרטים הקטנים בו, משתמשים לרוב בנגיעות בגווני הבורדו והצהוב. הנגיעות הם עדינות וברורות, בדרך כלל בשתי שכבות של צבע ובמראה חד ומשויף על מנת לא להרוס את המראה העתיק והמיוחד של המטבח

סגנון הפרובנס מעוצב באופן קישוטי ומיוחד, דרך הקישוטים על המדפים והארונות ועד הצבעים המיוחדים. על מנת להדגיש את מראה הקישוטיות ניתן להוסיף גם סכו"ם מיוחד וכלי הגשה המעוצבים באופן קישוטי, דבר זה עשויי לחזק את המראה המיוחד של המטבח בעיצוב פרובנס.

למי מתאים מטבח בעיצוב פרובנס?

מטבח בעיצוב פרובנס מתאים לאנשים אשר אוהבים את המראה הקלאסי והנוסטלגי ורוצים להביא אותו הביתה. העיצוב הצרפתי (עיצוב הפרובנס) הוא ייחודי מאוד ומתאים לאניני טעם אשר מתחברים לעיצוב הישן החם והאהוב. אם אתם רוצים לחוש בחום הנוסטלגי והעתיק בהתנהלותכם היומיומית אז מטבח בעיצוב פרובנס הוא המטבח בשבילכם.

טיפ: על מנת לתת את התחושה הצרפתית למטבח הפרובאנס שלנו כדאי להישתמש בגוונים בהירים ובצורות העץ השונות.

מה עם חדר שינה בסיגנון פרובנס צרפתי?

חדר השינה אשר הוא איזור כל כך חשוב בבית הישראלי ובכלל כאחד האיזורים המרכזיים בבית שלנו - מומלץ לתת לו את הכבוד המתאים והראוי לו. חדר השינה צריך להיות מעוצב באותו הסיגנון בו מעוצב הבית כולו כך שהכל יהיה אחיד. ישנם מזרונים רבים ואיכותיים שתוכלו גם לשלב בו לנוחות מירבית, אך החשוב מכל הוא כמובן העיצוב הכולל והמבנה.

לסיכום

מטבח בעיצוב פרובנס הוא ייחודי ומכניס אלמנט עיצובי בעל נוכחות לבית, לכן, אם אתם מתכננים לרכוש מטבח בעיצוב פרובנס כדאי לכם להתאים את העיצוב הכלל של הבית לעיצוב המיוחד של המטבח, וזאת על מנת ליצור עיצוב אחיד, חם ומיוחד בביתכם.

 

מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...