מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

מטבחים ורמות מחירים


רבות נאמר ונכתב על מטבחים הממלאים פונקציות רבות וחשובות כגון שימושיות ופרקטיות, עיצוב מטבחים, איים במטבח וכל מה שבניהם.

אחד הדברים החשובים ביותר הוא רמת המחיר של מטבחים שונים. כל אדם חולם על המטבח שלו, לכל אדם יש איזושהי פנטזיה על נראות ויוקרתיות הבית וכמובן ללא יוצא דופן גם מטבחים.

ללא ספק בעוד אנו מסיירים בין חברות מטבחים שונות ומעצבי מטבחים שונים אנו רואים ומגלים שהענף היה עסוק מאוד בשנים האחרונות והתפתח רבות. כל אחד ואחת מאיתנו נמצא ללא ספק את המטבח המושלם שלנו, אך השאלה האמיתית היא האם נוכל להרשות לעצמנו את רמת מטבחים שאנו חפצים בה. התשובה כמובן היא לא חד משמעית כי אנשים הם אינדבדואלים ולכל אדם רצונות משלו וגם הכנסות שונות, יחד עם זאת רובנו תמיד נחשוק במטבחים שהם מעל לרמת התקציב שלנו, זה פשוט טבע האדם, אם כך, בשלב זה אנחנו כבר קרוב לוודאי סיימנו לתכנן את המטבח שלנו, את המרחב, את השימושיות, הצבעים.. וכל שנותר לעשות הוא לבחור מטבחים עם חומר גלם (שיש, קרמיקה, סוג ארונות העץ של המטבח) ברמות השונות: נמוך, סביר, טוב, טוב מאוד או מצויין.

מטבחים נמוכים זו התאבדות עם מכתב שנכתב כבר בעת הרכישה: מטבחים אלו בעלי איכות ארונות עץ סיבית פשוטה המתפוררת במהירות ולכן התחלופה תהייה קרובה וכך גם ההוצאות.

מטבחים טובים הם ברמות מחיר גבוהות בכ25% לפחות אך אורח חיים מטבחים אלו מכפיל את עצמו במקרה הגרוע.

מטבחים טובים מאוד ומצויינים בדר"כ ההבדלים בניהם מבחינת האיכות היא לא כל כך משמעותית וההבדל העיקרי הוא בעיצוב, ובגימור מטבחים אלו.

מטבחים יכולים לנוע בסביבת מחירים מאוד דינאמית ובהקשר ישיר למי שמבצע אותה, קרי מעצב המטבחים, חברה, נגר, מטבחים בהזמנה אישית או לחילופין מטבחים סטנדרט.

בכל מקרה המחירים נעים למטבח בגודל סטנדרטי בין 10,000 ₪ ועד ל100,000 ₪ ומעלה.
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...