מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

מטבחים מעוצבים מעץ


הבית לא מושלם בלי מטבחים מעוצבים מעץ\

את המטבחים המעוצבים מעץ ניתן למצוא בבתים רבים, והם נחשבים לאחד מסוגי המטבחים המבוקשים מזה שנים רבות. למרות האלמנטים החדשניים, המוצעים בתחום המטבחים, למרות סגנונות העיצוב השונים, הקיימים בעולם זה, למטבחים מעץ שמור מקום של כבוד ונדמה שהם כאן, אתנו, מאז ומתמיד.

יתרונות המטבחים מהעץ

לא בכדי מלווים אותנו המטבחים מהעץ במשך שנים רבות מאד. הם מעולם לא נעלמו מהאופנה ואפשר למצוא אותם בבתים פרטיים, בווילות יוקרתיות וגם בדירות קטנות בבניינים רבי קומות. מטבחים מעוצבים מעץ מציעים יתרונות רבים. הנה כמה מהם:
•    מטבחים אלה כוללים חומרים עמידים ואיכותיים מאד. העץ המלא, ממנו עשויים מרבית המטבחים, נחשב לעץ איכותי מאד, העמיד לאורך שנים. במקום להחליף את המטבח בתדירות גבוהה, ניתן לבחור במטבח העשוי מעץ מלא וליהנות ממנו במשך שנים רבות. בדרך זו גם ניתן לחסוך לא מעט כסף.
•    מטבחים העשויים מעץ מוצעים כיום במגוון רחב מאד של עיצובים וסגנונות. ישנם מטבחים המעוצבים בסגנון כבד יותר, ואילו אחרים כוללים סגנון קליל ופשוט. ישנם מטבחים המשלבים במסגרתם חומרים נוספים כמו ברזל וזכוכית למשל בעוד שאחרים עשויים אך ורק מעץ.
•    ניתן להתאים את המטבחים האלה לכל סגנון עיצובי. בין אם מדובר בבית המעוצב בסגנון כפרי או דווקא מודרני חדשני, מטבח מעץ משתלב מצוין בכל אחד מהסגנונות ויוצר את המראה המתאים לבית כולו.
אילו אלמנטים ניתן לשלב בהם

בהיותם עשויים מעץ, מאפשרים מטבחים אלה לשלב לצדם מגוון רחב של אלמנטים כדי ליצור מראה מיוחד. למשל, אפשר לשלב במטבח חרסינות צבעוניות, המתאימות לגוון העץ של המטבח ומוסיפות צבע ועניין יותר. אפשר גם לשלב כלי זכוכית גדולים ולהניחם על שולחן העץ הגדול או אפילו על המדפים שבמטבח. הזכוכית משתלבת באופן מושלם עם העץ ויוצרת אווירה נפלאה במקום. זו יכולה להיות זכוכית בצבעים שונים והכלי עצמו גם יכול להיות בצורות שונות ובמידות שונות. גם מפות שולחן או וילונות רכים משתלבים נהדר במטבח מעץ וגם שטיחים קטנים העשויים מקש, למשל, או מחומרים טבעיים יוצרים מראה שלם ונכון.
לאתר של זאוס מטבחים
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...