מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

מה עדיף חברות מטבחים או נגריות מטבחים

חברות מטבחים
חברות מטבחים גדולות, אילו המחזיקות מאחוריהם שמות מותגים חזקים (כגון: זיו, גאיה, טורן, הרודס, דקור, אניס ועוד) מעבירות תחושת ביטחון בעת ביצוע העסקה, אנחנו יודעים כי יש מאחוריה גב כלכלי, מוניטין ואחריות ארוכת טווח ואיננו עומדים לבד מול החברה הגדולה, שהרי במקרה של פשיטת רגל סביר להניח כי יתחוללו תביעות ענק, ותמיד יהיו אשר ידאגו לזכויות הלקוחות אשר רכשו מטבחים.
 
הביטחון שמקנות חברות מטבחים
חברות מטבחים גדולות מקנות לצרכן תחושת ביטחון, הרבה יותר קל לרכוש מחברה בעלת שם ופרסום בערוצי הטלוויזיה מקבלת החלטה לרכוש מנגריה של אדם פרטי שמחר מחרתיים אנו חוששים למצוא עצמנו עם חתול בשק וללא כתובת לפנות אליה. חברות מטבחים גדולות מגובות בגופים חזקים, בנקים ומוסדות בעלי גב כלכלי ובדרך כלל נותנות אחריות ארוכת טווח אשר מקנה תחושה כי יש אל מי לפנות.
 
האיכות המובטחת
בדרך כלל חברות מטבחים בעלות ותק וניסיון רב בענף, הדבר מתבטא במגוון אפשרויות רכישה, עלויות, ואיכויות. מבחינת האיכות נוכל לראות זאת בטיב חומרי הגלם מהם נבנים מטבחים בקווי הייצור של החברה. לרוב תמצאו ארונות מטבח איכותיים ועמידים בלחצים השונים והחברה תחזיק בתו תקן, תו המבטיח את איכות מוצריה – ארונות מטבח, כיורים, מטבחים, וכל שאר פסי הייצור שבהם מחזיקה. תו התקן יבטיח כי מוצרי החברה יהיו עמידים ובטוחים, כך למשל יעמדו בלחצים של חום, לחות, ומשקל, לחצים המצויים בקרב עבודה במטבח.
 
המוניטין אצל חברות מטבחים
כמובן, חברות מטבחים בעלות מוניטין רב, עבר וניסיון בתחום, לקוחות מרוצים והמלצות ברחבי הרשת, פרסום וכו'. המוניטין מקל עלינו הצרכנים בקבלת ההחלטה מהיכן עדיף לרכוש מטבחים, שם החברה שהולך לפניה, מטבחים מעוצבים ברחבי הרשת, המלצות ודעות.

נגריות מטבחים
נגריות מטבחים לרוב לא יחזיקו פסי ייצור, צוותי שיווק, או פרסומות ומוניטין רחב, אך דבר לא מעיד על הפגיעה באיכות. הנגריות בפריפריה הן בדרך-כלל עסק פרטי המופעל על ידי נגר או מעצב מטבחים בעל ניסיון בענף אך ללא שורת לקוחות רחבה כשל חברות המטבחים.
 
הייחודיות
הייצור הביתי, עבודת היד הכל-כך מדויקת, והאפשרות לשבת יחד עם הנגר מקנות את היכולת לעצב מטבח בצורה ייחודית ולפי טעמו של הלקוח. לנגריות מטבחים אין פרישת עיצובים מוכנה מראש, העבודה היא אחד על אחד ולכן הייחודיות הבולטת מקנה יתרון משמעותי על גבי חברות מטבחים. פרמטר נוסף וחשוב אף יותר הוא עבודה כי נגריית מטבחים תתאים באופן מלא את ייצור המטבח (גדלי הארונות, שיש, מרחב התנועה והנוחות, ומדדי הבית) אל הבית שלכם, זהו אינו עיצוב מוכן מראש.
 
מחירי מטבחים אצל נגריות מטבחים
יכולת המיקוח הכל-כך חשובה לצרכן הישראלי, בואו לא נשכח אותה. המחיר מוזל פי כמה וכמה בקרב נגריות מטבחים, הסיבה היא פשוטה, אין תעבורת כספים מבין ספקים, יבואנים, מנהלים, וצוותי שיווק מטבחים שונים שמפעילות החברות, אצל הנגרים זהו תהליך ישיר ופשוט. האומנם תצטרכו לוודא בעצמכם כי חומרי הגלם איכותיים, הסיכוי למעידה גדול יותר ולא מובטח תו תקן אך בתמונה הכוללת איכות מטבחים מנגריות אינה נופלת מאיכותם בקרב החברות. *השיקול הכרחי ומוטב כי יעשה היטב, האחריות על מטבחים אינה ארוכת טווח כפי שתקבלו בקרב החברות, ובמקרה של פשיטת רגל אין למי לפנות, מצב הקורה לעיתים פחות תכופות בקרב חברות מטבחים בארץ, אך בכל זאת, נגריות מטבחים אינן פושטות רגל כל יום.
 
קבל טיפ מבית אקרמן
בשביל לסדר לכם את הדברים בראש אקרמן בנתה מערכת חכמה ונוחה המאפשרת לכם להשוות בין האיכות והמחירים שמציעות נגריות מטבחים בארץ לבין החברות הגדולות, תוכלו להיכנס לפורטל, להתרשם ממגוון מטבחים מעוצבים של החברות והנגריות המובילות בארץ, להשאיר פרטים ואנחנו נדאג שיחזרו אליכם עם מחירים, איכויות, והצעות.....
כנסו על מנת לצפוץ ברשימת חברות מטבחים זולות ומקצועיות שבנינו עבורכם, ותוכלו לקבל מחירי מטבחים של כולם והכל בכמה דקות ספורות.
תן לנו לרדוף אחריהם בשבילך.
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...