מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

מהם מחירי מטבחים

המטבח הכי זול באיכות הכי טובה?
מחירי מטבחים כיום נעים בין 12,000 לזולים ביותר (ויש גם ב-2,500, תוכלו לבדוק בפורטל אקרמן מטבחים) ועד ל-80,000 אם נחפש מטבחי יוקרה. עץ הסנדוויץ' המצוי אצל יצרני מטבחים נחשב לחומר סטנדרטי, זול, ואף יכול לסכן את הסובבים אותו בפלטת גז מסרטן ורעיל לאוויר. מנגד, לא אצל כל היצרנים ולא תמיד. על מנת למצוא מחירי מטבחים שתוכלו לעמוד בהם ועדיין לשמור על איכות מינימאלית חשוב לחפש תו-תקן אצל היצרן, ומנגד, הרכבה יחסית זולה שתעשה בכל זאת מסנדוויץ'. תו התקן יבחן שארונות המטבח המורכבים מסנדוויץ' לא יפלטו את אותו גז רעיל בכמות שעלולה לסכן את יושבי הבית, יוודא את איכות הרכבת המטבח ועמידותו במצבים שונים, ומצד שני מצאתם מטבחים זולים המורכבים מסנדוויץ' דבר המזיל מאוד את העלות.
 
צמצום עלויות לרכישת מטבח
בואו נבין משהו, מטבחים מורכבים בעיקר משלושה חלקים יקרים: ארונות מטבח, שיש, ומותג. את ארונות המטבח הבנתם כיצד ניתן להוזיל ועדיין להישאר עם איכות מינימאלית ביד, השיש יכול להגיע עד ל-12,000 אלף ש''ח אם נרכיב ממנו גם את החיפוי למטבח (הקירות מסביב), ככל שנמעיט בשימוש בו, ובאיכותו כך נמצא מטבחים במחירים נמוכים יותר, חשוב לזכור ששיש שאיננו עבה ועמיד מספיק יכול גם הוא לסכן את המשתמשים במטבח, לכן שוב אמליץ על מכון התקנים הבוחן עניין זה לעומק.
 
מותגי מטבחים ודגמים – דרך הכרחית נוספת להוזלת המטבח היא רכישה מנגריות ויצרנים פרטיים ולאו דווקא מפסי ייצור של מותגים ורשתות מטבחים בארץ. בנוסף, הדגם עלול לייקר עד מאוד את עלות המטבח, כך למשל מטבחים עם אי יעלו פי כמה וכמה יותר ממחירי מטבחים סטנדרטיים הכוללים רק ארונות מטבח ושיש.
מחירי מטבחים
עד 15,000 – בעיקר נגריות מטבחים פרטיות, מטבחים המורכבים מאיכות מעט יותר נמוכה.
 
בין 20,000-35,000 – מטבחים ממוצעים, נוכל למצוא מטבחים איכותיים המורכבים מחומרי גלם איכותיים ובכל סגנונות העיצוב, לא חסכתם דבר.
 
35,000-45,000 – מחירי מטבחים שרק חלק מאיתנו נרצה להתקרב אליהם, בעלות זו נמצא מטבחים סטנדרטיים עם נגיעות יוקרה, מטבחים בעלי נוחות גישה גבוה, ואפילו אי למטבח אם נתעקש.
 
80,000 – מטבחי יוקרה, פה ישלבו לנו איכות חומרי גלם, נוחות שימוש מרחב וגישה, וכמובן אי, וטכנולוגיות הנדסת אנוש למטבח חכם שיקלו על השימוש וישדרו יוקרה.
 
למצוא מטבחים שמתאימים לי במחיר שמתאים לי
 
צוות אקרמן מטבחים, סקר וערך את המאמר על מנת שתוכלו ליהנות ולהבין מה מציעות חברות ונגריות מטבחים בארץ, בנינו בעבורכם מערכת בה תוכלו להתבונן בעיצובים של מספר חברות ונגריות בארץ, להשאיר פרטים, ואנחנו נדאג שיחזרו אליכם עם כל המידע והמחירים שתרצו לדעת, השוו, בדקו, והחליטו בעצמכם.
 
עדיין מחפשים חברות ויצרנים? צפו בחברות חידוש מטבחים שיכולות להוזיל לכם משמעותית את המחיר.
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...