מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

חימום תת ריצפתי למטבחים

חורף חמים וטעים – לשלב בין כל העולמות

אני חייבת לשתף אתכם ב"סטייה" קטנה שלי – אני מכורה לבישול ולתוכניות בישול. אני לא מצליחה לתאר לעצמי מצב בו אני אפספס פרק של תכנית בישול אהובה או יום שבו לא אבשל . יש לי מנהג קבוע גם לרשום את המתכונים ולבשל לפיהם לאחר מכן ,ולקבל מחמאות מכל המשפחה. בדיוק מסיבה זו במשך שנים שנאתי את עונת החורף.

הבעיות האישיות בחורפים

הרי ידוע שעונת החורף היא מושלמת לבישולים מסוגים שונים לרבות מרקים טעימים, נזידים ביתיים, ועוד ועוד מתכוניים שעושים טוב ללב ולנשמה. אז מדוע, אם כך, שנאתי את עונת החורף ? במשך שנים שנאתי את החורף מפני שהיה לי נורא קר במטבח וסביבתו, וכך למעשה נמנעה ממני הגישה לשימוש במכשירי המטבח ולבישול מתכונים אהובים וחדשים לבני המשפחה. כך למעשה נוצר מצב שבו הבטתי בקנאה בשפים בתכניות הבישול.

לפני מספר חודשים נגשתי לחברתי האהובה דינה,  שהיא שפית בעלת שם ממסעדה גדולה , וסיפרתי לה על הבעיה שאני נתקלת בה. "עד לפני מספר שנים גם אני המעטתי לבשל מתכונים מסובכים בחורף" אמרה לי. "ואז גיליתי את ייתרונותיו של חימום תת רצפתי למטבח ".

לפני השיחה עם דינה לא שמעתי מעולם על חימום תת רצפתי למטבח ופשוט נדהמתי לשמוע מפיה על ייתרונותיו. דינה סיפרה כי חימום תת רצפתי, בניגוד גמור לתנורים קטנים וביתיים, מתפזר בכל הבית ומשרה אווירה נעימה על כל היושבים בכל החדרים בכלל, כך שמאד נעים בחדר השינה,  בחדר המקלחת וכמובן גם במטבח , כך שאפשר לבשל בכיף ובראש שקט , שכן השימוש בחימום תת רצפתי הוא בטוח, יעיל וחסכוני גם יחד.

המוזה חזרה

אני מודה ומתוודה שמאז שהשתדרגתי לחימום תת רצפתי החיים שלי נעשו כיפיים יותר מבחינות רבות בימי החורף הקרירים. אני מרבה להחליף מתכונים עם דינה המקסימה ולבשל אח"כ בעצמי במטבח שלי. כל תכניות הבישול מוקלטות כמובן ,ובכל מתכון נעשה שימוש מספק לקול תשואות בני המשפחה , שנהנים מאוכל חמים וטעים בימי החורף הגשומים והקרירים.

לסיכום, במידה ואתם סובלים מתחושת קור באיזור המטבח בימי החורף , אני ממליצה בחום על שימוש בחימום תת רצפתי למטבח !מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...