מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

כיצד מבצעים בדק בית למטבחים

כיצד מבצעים בדק בית למטבחים

אזור המטבח הביתי הוא המחשה מושלמת לחשיבותו של בדק בית . בשונה מחדרים אחרים בהם אי-שימוש בבדק בית אמין ואיכותי עלול להסתיים בעגמת נפש רבה מאד, אי עשייה של בדק בית למטבחים עשויה להסתיים בסכנת חיים של ממש! איזור המטבח הוא איזור מורכב מאד ובו מספר רב של גורמים שפעילותם הבלתי-תקינה עלולה להוות סכנת חיים ברורה ומיידית לדרי הבית. לכן חשוב ביותר לבצע בדק בעזרתם של מומחים תוך מתן דגש על כללי ברזל חשובים מאד.

כלל ראשון -  בדיקת יסודית של הצנרת במטבח

כמעט בכל המטבחים זורמת תשתית צנרת של מים. מגע לא נכון או פגם באותם הצינורות עלול לגרום לרטיבות מיותרת ולפגימה באיכות החיים בבית תוך הצטברות זיהומים ורטיבות על הקירות במטבח, שיתפשטו עד מהרה לכל חלקיו האחרים. כדאי מאד לפני סגירת החוזה לגשת לבית עם איש מקצוע מוסמך כדי לבדוק שאין כל בעיה עם הצנרת במטבח.

כלל שני  - בדיקה יסודית של קווי החשמל ומכשירי החשמל

לכל ידוע שחשמל ומים יחדיו הם מתכון לאסון, על אחת כמה וכמה כשמדובר במטבח בו בו יש שימוש תדיר בשני גורמים אלו. לכן, בנוסף לבדיקת תשתיות המים שהוזכרה לעיל, חשוב מאד לבצע בדיקה מקיפה ויסודית של בדק בית למטבחים , שתסקור כמובן את תשתיות החשמל במטבח כדי למנוע חלילה כל פגיעה חמורה עתידית. חשוב לציין ולהדגיש כי על הקונה לוודא מבעוד מועד שאין כל נזק במטבח ובודאי שלא בתשתית החשמל המסוכנת.

כלל שלישי – בדיקת קרינה רדיו-אקטיבית

בנוסף לשני כללים אלו , חשוב לבדוק כמובן את כמות הקרינה האלקטרומגנטית המצויה בסביבת המטבח כתוצאה מהמצאות מכשירי החשמל המודרניים. מסיבה זו בדיוק, חשוב להעזר בשירותים של מומחים מהשורה הראשונה, בעלי הציוד המשוכלל והרלוונטי ביותר. זכרו – מדובר בבריאות שלכם! אין להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

לסיכום, קניית בית חדש היא מאורע משמח וחיובי. לכן, כדאי מאד לשמור עליו ככזה ולבצע בדיקה לבית איכותית אמינה ומקצועית. חשוב לזכור שעל בריאות ובטיחות אסור בשום פנים ואופן להתפשר.


מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...