מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

כיורי סיליקוורץ וכיור סיליגרניט למטבחים

מטבחים: כיורי סיליקוורץ וכיור סיליגרניט למטבח

מהם קווי עיצובו של מטבח מודרני? האם החדות וגווני היי-טק נכנסו עד אלינו למטבח? בחירת נגר מטבחים ואקססוריז למטבח? כל זה במאזן התחרותי שנוצר בשווקים בישראל, ואפילו כמה טיפים אם תחכו עד הסוף.

מטבחים כפריים Vs מודרניים

קו העימות הנפוץ ביותר הוכרע לאחרונה במגמת עיצוב מטבחים שהוכיחה עצמה לטובת המודרניזציה במטבח שלנו. אקססוריז וריהוט מטבחים מעוגל ננטש לטובת עיצוב מטבחים מודרני חד חלק ונקי, הסימטריה והעיצוב ה"היי-טקי" גלשו אל הבית הישראלי בלבוש מטבחים. צבעי העץ הטבעי נשארו מאחור לטובת מטבחים תעשייתיים המשקפים טכנולוגיות קלות מרחב ונוחות. כל זאת ועדיין הצרכן הישראלי ניצב מול מגוון יצרני מטבחים ואפשרויות רכישה מגוונות, פה אנחנו נכנס לעניין.

"אקססוריז מטבחים": מ-כיורים למטבח היוקרתי, ועד ואזה שתשלים את עיצוב הבית

נחשפתי לאחרונה למספר לא קטן של טרנדים בלא מעט מטבחים, מקוצץ עשבי טיבול, סוחט לימון, וקולפן אצבע, ועד קערה מתקפלת ומכסי-פלא המתאימים עצמם לגדלים שונים.                        

מקורי ומיותר אני אומר. בחודשיים האחרונים צוות פורטל המטבחים סקר, בחן, תמצת, וערך סקרים על כל פרט שישלים את התמונה בעת רכישת מטבח.

את הואזה האדומה, זו המשתלבת בגוון מטבחים אפור ומשלימה אותה מגבת בורדו המונחת על התנור ראינו בפרסומות של חברות הטייקון המחזיקות קווי יצור ומעצבים, אך אם ניקח את הפרויקט שנקרא עיצוב מטבחים לקצה נתחיל בכיור סיליגרניט:

כיורים מסיליקוורץהם עולם בפני עצמו, כיור קיסר למטבח, או יהלום, התקנה שטוחה או תחתונה? בטח, אבל מה זה? הנה קצת סדר בבלגאן:

קודם כל, אם נישאר בעיצוב מטבחים מודרניים נמצא עצמנו נשארים רק עם כיורי חרס או כיורי סיליגרניט, התקנה שטוחה, ומספר שאלות לגבי האיכות. בבדיקה שהצוות ערך נתקלנו באמת בהמון כיורי סיליקוורץ למטבחים : סיליגרניט, סיליקווארץ', נירוסטה, גרניט ועוד. אך אם מדד האיכות בוחן פרמטרים של אסתטיקה, קידמה, רמת הגימור, ואיכות חומרי הגלם (בהתאמה למשטח העבודה הביתי), הצוות מצא את כיורי החרס של חרסה מתקדמים שלב אחד מעל כולם.

כיורי החרס המעוצבים של חרסה באו במספר וריאציות המתאימות עצמן למספר לא קטן של קטלוגים של מטבחים בשוק. התרשמנו מאוד מעיצוב כיורי הדלתא וכיורי השף הקיסר והקוראל בעלות ההתקנה השטוחה, אמרתם איכות? פרמטרים של שריטות, כתמי תה וסיגריות, בקטריות ואף שוק תרמי של סיר רותח שישפך, את כולם הם השאירו מאחור, הם בהחלט בעשירייה הפותחת את השוק כיום.

להלן בחינת הפרמטרים בסביבת העבודה הכל-כך דינאמית הזו, בקרב המטבח:

ציפוי הגלזורה- ציפוי ייחודי בקרב כיורי החרס של חרסה אשר מעניק ברק, צבע אחיד, והגנה מפני שריטות וחריטות, נוח לניקוי וחלקלק במיוחד.

קרמיקה קשה- כיורי המטבח המיוצרים מחרס מורכבים בעצם מקרמיקה קשה, סוג דומה לקרמיקה המשמשת אומנים כיום אך חזק ועמיד יותר.

קל לניקוי- הברקה עדינה עם סמרטוט תעניק ברק, לעומת כיורי נירוסטה לדוגמא, הדורשים טיפול מתמשך ותחזוקה בחומרי ניקוי לנירוסטה על מנת לקבל את אותו הברק.

לא סתם אומנות- שהרי קרמיקה משמשת אומנים רבים לעיצוב, פרי עיצוב יפהפה במרכז המטבח לא יזיק לכולנו, הקרמיקה מקנה תחושת ביתיות וחום במטבח.

עמידות – עמיד בפני לחצים של חום, לחות, ומשקל.

ישנם פרמטרים נוספים ובניהם התחשבות בעלויות יקרות, נוחות השימוש הביתי בכיורי חרס לעומת נירוסטה (היריבים האולטימטיביים) שכן בכיורי הנירוסטה קיים צורך מתמיד לדאוגה וליבוש, ולא תמצאו עצמכם נותרים עם כתמי אבנית מכוערים ברחבי הכיור, תחזוקה שותפת,עמידות בלחצים של לחות רטיבות משקל ועוד. פרמטרים אלה מצויים בסביבה ורלוונטיים ביותר עבור מטבחים מעוצבים קטנים.

מטבחים וקשת הצבעים הבולטת - זה כבר פחות משנה אם זה כיור סיליגרניט או כיורי סיליקוורץ

פרחוניות? מעל ארבעה צבעים? יותר משני צבעים חיים במטבח? אנחנו כבר לא שם. מטאלי אפור ולבן, חד ונקי בשילוב שלושה אביזרי מטבחים בגוון בולט, וכמובן דלת זכוכית פסים הנפתחת בלחיצה קלה. קשת עיצובי מטבחים שופעת בימינו בכל נגריה המעריכה עצמה, אך גם אם רמת הגימור עילית, צריך לדעת לבחור אותו נכון, חומרי הגלם סוג א'? יש לו תו תקן של מכון התקנים הישראלי? העיצוב חשוב עכשיו, האיכות עוד עשר שנים.

הפגנת היכולות הזו, בלבוש מטבחים, באה מתוך מקום של איכות והתאמה, אקרמן שיווק מטבחים היא חברת שיווק ולכן נטולת אינטרסים מבין החברות השונות, מקווה ששפכתי מעט אור על איכויות מסוימות בסביבה הדינאמית הזו שנקראת מטבחים.

 

 

מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...