מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

יבואני מטבחים סוגים


היתרון המשמעותי באלה ( יבואני מטבחים ) אלו הוא שיש דגש מאוד חזק על עיצוב ואיכות מטבחים שכן הם משווקים מותג עולמי בעל שם ואוכפים על ידי בקרות חיצוניות קפדניות ביותר.

הסוג השני של יבואני מטבחים בעצם מקבל היתר לשימוש בעיצובים, תוכניות קפדניות בהכנת מטבחים וכמובן היתר לשווקם לצרכן באופן ישיר.

היתרון בהם יבואני מטבחים אלו הוא שניתן "לתפור חליפה" לפי מידה, קרי ישנה אפשרות להגדיל או להקטין לפי הצורך, לשנות צבע ומרקם ואפילו עיצוב של חלקים מסויימים.

מטבחים רבים נעשים על פי דרישת הלקוח ובעצם זוהי העדיפות של רוב האנשים הרוכשים מטבחים, אני אוהב אדום, הפנטזיה שלי היא דווקא ירוק וגם ארונות מטבח עגולים ולא ישרים, אז במקרה כזה אני פשוט מעצב לי כרצוני ואז יש לי את היכולת לקבל מטבחים בדיוק כפי שרציתי, לא פחות ולא יותר.

פן נוסף למי שמחליט לרכוש אצל יבואני מטבחים הוא ללא ספק המחיר, מכל סקרי השוק שנעשו בתחום ענף המטבחים, חברות המייבאות מטבחים הן בהחלט יותר יקרות בכ20% ממטבחים המוצעים בשוק הישראלי המיוצרים כחול לבן, חלק אינטגרלי מהמחיר הוא ללא ספק שם המותג העולמי והאיכות המשודרת לצד העיצובים החדשניים.

לסיכום ניתן לומר כי קיימים חברות מטבחים רבות שחלקן מייבאות בצורות שונות את המוצר, כל משפחה ושיקולי הכלכלה שלה, כך או כך מטבחים ויבואנים בהחלט לא חסר.
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...