מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

יבואני מטבחים סגנונות ועיצוב

בזמננו אנו יבואני מטבחים הוא עניין לא מורכב במיוחד, כמויות במיובאות ארצה הן אדירות, כמעט ולא קיימים חסמים ביבוא וכל יזם שיש לו תקציב מסויים או משקיע יכול לייבא מטבחים ולהתחיל למכור ממחר בבוקר.

בענף המטבחים לא קיים איגוד המנחה או מבקר את היבוא או עשייה בארץ של מטבחים ובשל כך העניין הופך לפשוט בל ישוער.
 חשוב להבין שיבואני מטבחים הם יצרנים ממדינות אחרות המייבאים את המטבחים שלהם באופן פרטי או מסחרי ועלותם היא בהתאם לחומרים אשר מרכיבים את המטבח. ישנם כאלו המייבאות מטבחים זולים ושאיכות חומריהם היא בהתאם, אך אלו שיגבו עלות יקרה סגנונות העיצוב שלהם תהיה בלתי מוגבלת והם יהיו ורמה הגבוהה ביותר. עיצוב מטבח כפרי מודרני וקלאסי הם רק חלק קטנטן משלל העיצובים שהן מייבאות לארץ.
 ישנם כיום כ20 מותגים מובילים בתחום יבוא מטבחים לארץ, חלקם ידועים יותר וחלקם פחות, המותגים המשגשגים בארץ הם דווקא אלו שעולים הרבה מאוד כסף, ניתן להסביר זאת די בקלות – הצרכנים שרוכשים מטבחים אלו הם צרכנים שיש להם כסף, מטיילים בעולם, קונים את המותגים הטובים ביותר בכל תחום בחייהם, מהנעלה, הלבשה, טכנולוגיה ו... ניחשתם נכון גם מטבחים.

מבחינם הקהל הזה אין כלל הבדל בין רכישת ג'ינס דיזל ב1200 ₪ לבין רכישת מטבח ממותג מאנגליה ב100,000 ₪, הקניה היא למעשה אותו בסיס של לוגיקה: יבואני מטבחים ממותגים, ג'ינסים ממותגים. למעשה מדובר כאן בסמלי סטאטוס, "שלי גדול יותר" יקר יותר, ומשמעו בעצם מטבחים טובים יותר, אמידים יותר, מעוצבים יותר, והרגשה הרבה הרבה טובה יותר.

אין ספק בכלל שלומר שם מותג עולמי נשמע הרבה יותר, תחשבו על זה "דיזל מטבחים",זה בעצם כמו להגיד לכל מי שאתה מכיר שיש לך ג'וב קטלני בעבודה ואתה מנכל סלקום, תחשבו על זה "יבואני מטבחים מבית גוצ'י" נשמע לא רע?! מה החלופה מנשה יבואני מטבחים, זה סבבה אבל זה לא מתקרב ג'יזל מטבחים.

לסיכום העניין מותגים עושה את זה לכולנו, ואנחנו עושים זאת לעצמנו, לא משנה איזה יבואני מטבחים יהיו פרקטיים לנו, תמיד נעדיף להגיד שהמטבח שלנו הוא דולצ'ה גבאנה מטבחים.
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...