מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

חשיבותו של בדק הבית - לפני קניית הדירה


 

אם אתם לפני קנייה של בית, בוודאי חשתם לערוך בדק בית. קנייה של דירה אינה דבר פשוט כלל- יש לבחון את כל הגורמים ולמצוא כי הם תואמים לציפיותיכם כך למשל מחיר הבית צריך להיות בטווח אותו אתם מחפשים, מיקום הבית צריך להיות בסביבה מתאימה והולמת את צרכיכם ורצונותיכם. הבית צריך להיות קרוב למקומות החשובים לכם כמו למשל ליד מכולת או בית ספר, מיקום עבודתכם או בית הוריכם. גם הבית עצמו חייב להתאים לציפיותיכם ועליכם לוודא כי מצאתם אכן את הבית המתאים לכם ביותר מכל האופציות כרגע.

 

 

קונה בית? חשוב על בדק בית

 

בדק בית הוא דבר חשוב לפני קניית בית וזאת על מנת למנוע עוגמות נפש שונות העלולות לבוא בעקבות קנייה של בית חדש או ישן שעלולות להיות בו בעיות כאלו ואחרות. בדיקה של ליקויי בנייה היא בדיקה שעוזרת לנו לוודא כי הבית אותו אנו רוכשים הוא ללא פגמים שלא נראים לעינינו. בדק הבית מתבצע לרוב על ידי מהנדס בניין המוכשר לך. לאחר שמצבעים בדק בית, האדם המעוניין לקות את הבית נמצא במקום אחר כיוון שיש לו יכולת לראות ליקויים שאינם נראים לעין, וזאת באמצעות בדק הבית בהתבצע באמצעו כלים מתאימים לכך.

 

בדיקה מקיפה בכל הבית

 

במהלך בדק הבית בודקים את כל המקומות הרלוונטים כמו למשל גג, מרתף, קירות וכמובן כל איזור רלוונטי בבית. בדק הבית בודק את החשמל והצנרת וגם את הריצוף. בדק הבית יכול למצוא ליקויים כאלה ואחרים תוך הבית, ויכול להתריע על ליקויים שעלולים לגרום לבעיות בטווח זמן קצר או ארוך. הבדיקה מתבצעת על ידי כלים המותאמים לכך כמו למשל כלים הבודקים רטיבות בקירות ולחות וכלים לבדיקת פלס. בדק בית יכול לעזור מאוד בהחלטה על קניית בית.

 

לסיכום, במידה ואתם עומדים לקנות בית שאינו חדש מאוד, אולי כדאי גם לכם לשקול לבצע בדק בית בביתכם וזאת על מנת להיות בטוחים שאתם קונים בית יציב ואמיד ללא פגמים ובעיות שונות העלולות לצוץ בטווח זמן כזה או אחר ולגרום לכם לנזק ולהוצאות כספיות על תיקון הבעיות.

מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...