מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

חימום תת ריצפתי למטבח

חימום תת רצפתי למטבח

שעות הבילוי היום במטבח הן רבות הרבה יותר ממה שהן היו בעבר. בעבר, אנשים ובעיקר נשים היו נכנסים למטבח, מבשלים בו את מה שצריך וזהו. היום, המטבח הוא מקום בילוי מרכזי ללא מעט אנשים ובעיקר נשים, מה שקורה בעיקר בגלל הטרנדיות שבבישול והאפייה. מספיק להסתכל סביבנו ולראות כמה עיסוק יש במטבח –תוכניות בישול, תוכניות ריאליטי, ספרי בישול ומה לא... כולם רוצים להיות היום שפים קטנים ובשביל זה צריך סביבת עבודה מעוצבת ויפה אך גם לא פחות חשוב מכך נעימה. כשמדובר על ימות החורף חייבים למצוא פתרון מיטבי לעבודה נעימה וחמימה.

הפתרון – חימום תת רצפתי!

הוא נעים ברגליים והוא מווסת את החום בכל החלל, והוא גם לא תופס מקום מה שבמטבחים מסויימים חשוב מאוד בגלל הגודל שלהם –חימום תת רצפתי למטבח הוא החימום האידיאלי ביותר שקיים הוא מאפשר לעבוד בו בכל חלק שלו. ואיך הוא עובד? פשוט מאוד! מתחת לרצפה מותקנים גופי חימום שיכולים להיות חשמליים או על מים (לכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות שלו) ויש ווסת טמפרטורה שמאפשר לשלוט על החום. החום עולה מן הרצפה ומתפזר בכל החלל מה שיוצר תחושה נעימה ולא מעיקה.

היתרונות של החימום התת רצפתי

כמה פעמים אמרתם לעצמכם שאתם רוצים ללכת ולבשל במטבח אך הקור המקפיא והמחשבה הוציאו לכם את החשק לצאת מהפוך ולבשל איזה מרק מהביל... אם יהיה לכם חמום תת רצפתי למטבח יפתור לכם את הבעיה. תוכלו ללכת יחפים או עם גרביים ולהיות עם תחושה נעימה ברגליים, ותוכלו כמובן ליהנות מהמטבח גם בחורף. כשחם בגוף חם בלב מה שבסופו של דבר יגרום לכם גם לבשל יותר וטוב יותר.  הוא לא יתפוס מקום בחלל ולא ייבש את האוויר והוא בטוח לשימוש.

אם אתם בדרך לבניית בית משלכם ואתם בשלב התכנון שלו, אתם חייבים לחשוב על חימום תת רצפתי למטבח כמו לחללים אחרים בבית. התקנת חימום כזה לאחר שהבית כבר קיים תהיה הרבה יותר יקרה, ועדיף עכשיו מאשר מאוחר.

מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...