מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

המלצות וטיפים לעיצוב מטבחים


אדריכלים
אדריכל, בשונה ממעצב פנים מתמחה בעיצוב ותכנון מבנה של דירות. ובהתאם לכך עבודה אדריכלית מקצועית תתחשב בקונסטרוקציה ,בתשתיות, ובמבנה המטבח והבית מלבד העיצוב.

יתרונותיו של אדריכל – לעומת מעצב, אדריכל רשאי לשחק עם הקונסטרוקציה של הקירות במטבח ובדירה כולה. ההבדל בין עבודה מול אדריכל לבין עבודה מול מעצב\נגר היא העובדה כי הוא רשאי לשחק עם קירות ומבנה הבית ובהתאם לזה מתאים אותו לצרכים, ונותן נגיעות של עיצוב בחלל. ולבסוף משתמש בנגר על מנת לקבל את העיצוב, הפונקציוליות, והחמורים המתאימים ביותר לעיצוב שבחרנו. כל יתרונותיהם של מעצבי הפנים חלים גם על אדריכלים כמובן, היות ואדריכל הוא מעצב פנים.

חסרונותיו של אדריכל – אדריכל הוא מעצב דירות מקצועי ולרוב עובד מול נגר, החיסרון היחידי (והבולט במיוחד) של עבודה אל מול אדריכלים הוא התקציב הפיננסי, והעלויות. כאשר אנו שוכרים אדריכל אנו בעצם משלמים עבור העיצוב שייתן, המשחק במבנה הבית, עבודת הנגר שהוא יעבוד מולו, וכמובן חומרי הגלם שירכיבו את המטבח. תהליכים שנוכל לחסוך אם נעבוד ישירות מול נגר או חברת מטבחים מסחרית העושה זאת באופן שותף ולכן המחירים מוזלים יחסית.

טיפ: כאן תוכלו להשוות בין הצעות ומחירי מטבחים של נגריות וחברות עיצוב מטבחים.

יבואנים
יבואני מטבחים הם אינם יצרנים או מעצבי דירות ולכן לא יבואו במטרה לעצב לכם את הבית והמטבח. אצל יבואנים פשוט נבחר עיצוב של מטבח מובנה וללא יכולת משחק בעיצוב המטבח או ה- דירה.

בעת רכישת מטבחים מיבואן היתרונות והחסרונות נמצאים על אותה המעטפת, במידה ונבחר יבואן המייבא מטבחים מאיטליה נקבל איכות ועיצוב ברמה גבוהה, ובמידה ונבחר יבואן מטבחים המייבא מסין נקבל גם כן תוצאות בהתאם, ההשלכות העיקריות הן לגבי המחיר והאיכות.

חסרונותיו הבולטים של יבואן הוא המחיר, והעובדה כי העיצוב מובנה, והוא לא ישחק עם מבנה הדירה, עיצוב המטבח והחללים הכלולים בו. היתרונות הבולטים ביותר של יבואן הם לרוב הרמה הגבוהה של האיכות והעיצוב שנקבל.

חברות מטבחים
חברות מטבחים מקנות עיצוב של מטבחים המובנים מראש בקטלוג של אותה השנה, ומאפשרות בדרך כלל ייעוץ אדריכלי באופן חינמי. הם אינן מתאימות את העיצוב והמבנה כפי שאדריכל שנשכור באופן פרטי יעשה, אך יאפשרו מחיר מעט זול יותר באותה רמת העיצוב והחומרים.

יתרונותיה של חברת מטבחים – חברות מטבחים הן חברות מובילות ובעלות חוסן כלכלי גבוהה בהשוואה לאדריכל נגר או מעצב, לכן במידה ויהיו תקלות או טענות עתידיות תמיד יהיה למי לפנות בדרישה. ביחס לנגריות, איכות המטבח שנקנה מחברה מובטחת ולרוב תהיה ברמה גבוהה יותר.

חסרונותיו של נגר מטבחים – חברת מטבחים איננה מתאימה את עיצוב המטבח אל דירות באופן ספציפי, והיא עובדת בהתאם לקטלוג השנתי שלה. חסרונותיה הנוספים מתבטאים בעלויות גבוהות ביחס לנגריה, וביחס ליבואן איכותי היא לא תוכל להתמודד בסטנדרטים של העיצובים המיובאים מאיטליה כגון: ברלוני, סקבוליני, האקר ועוד....


צירפנו עבורכם רשימת יצרני מטבחים איכותיים שבדקנו עבורכם, ורשימת יצרנים של מטבח יוקרתי
 שיכולים לעניין אתכם
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...