מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

תדמית חדשה למטבחים המעוצבים


לא, זה לא הסיפור הידוע של יהודה אטלס. אבל המטבחים כחלק מהזהות והאופי של דיירי הבית, וכמובן, הנפש הפועלת המרכזית במטבח הוא מאפיין אותו ניתן לראות יותר ויותר בעולם מטבחי הפאר. עיצוב המטבחים היוקרתיים באים לידי ביטוי לא רק על ידי העיצוב החיצוני שלהם אלא גם בתחום העומק הפנימי.

רוקדים על שני מטבחים
בעולם בו הכל אפשרי, גם המטבח יכול לשרת אתכם בכל תחום הן מבחינת המראה והאסטטיות החיצונית וכמובן מבחינת נוחות השימוש במצבים השונים ביום יום ובאירועים מיוחדים. היכולת לעצב את המטבח כך שישרת את כל המטרות ויאפשר לכם לקבל עיצוב יפה מבפנים ומבחוץ היא הדרישה האלמנטרית ביותר בתחום המטבחים בעולם הבישול הישראלי בפרט ובענף הבישול בכלל. דעו שכל עבודה, כל פרויקט בין אם מדובר בפרויקט היי טק טכנולוגי או היי טק קולינרי מתחיל ביעילות וממשיך באווירת העיצוב של חלל העבודה.
אנחנו שומעים רבות על אחוז ההשפעה של מקום העבודה ואפשרויות הביצוע. תבנית ההצלחות בכל התחומים אכן מושפעת מהאווירה הכללית בנישת העבודה וכך כמובן גם במטבח.

כל פריט במרחק נגיעה

נוחות בעת העבודה במטבח ועיצוב עשיר, הם שני פרטים הבאים לידי ביטוי כפרמטרים הבסיסיים ביותר עוד לפני שניגשנו אל בחירת הכיוון העיצובי שלנו, תיאום ציפיות כזה עם מעצב המטבחים שלכם הוא פרט שחשוב לדון עליו. עיצובי המטבחים מתחלקים היום לכמה סגנונות עיצוב השולטים במטבחי היוקרה הישראלים: מטבח בקו קלאסי ונקי המשלב גוונים שקופים, כסופים ושמנתיים, עיצוב פרובנס עיצוב בעל מראה כפרי אלגנטי בעל גוונים בהירים ודמויי עץ קלילים ועיצוב הרטרו אותו ניתן לראות כיום יותר ויותר גם במטבחי היוקרה המאופיין בגוונים ניאוניים ובולטים יותר.

"לו רק ידעתי היכן הנחתי את הסיר עם ידית הגומי..." ו"איפה הקערה העמוקה של הסלטים?", "אני לא מוצאת את מייבש החסה דווקא כשאני צריכה אותו!". מכירים את המשפטים האלה? במטבחים הכוללים שטחי הרמוניקה, אחסון בעל מפרט נוח ומחושב זה לא יקרה לכם. היום אפשר לקבל גם יופי וגם נוחות במטבח אחד ובגדלים שונים

תדע כל אם עברייה שילדיה נכנסים אל מטבח ראוי- מטבחים מעוצבים בטיחותיים
המטבחים המודרניים, כוללים מרכיבים נוספים מעבר לפתרונות הנגישות ופתרונות העיצוב כמו אמצעי טכנולוגיה שונים הכוללים טכנולוגיה דיגיטאלית וחשמלית. תקני הבטיחות החדשים לאחר תכנית הפקת הלקחים החדשה בתחום הבטיחות בכלל ובטיחות הילדים בפרט הינה חשובה במיוחד במטבח מאחר שמדובר באזור בעל ערב של מוצרי חשמל כמו מוצרים לחימום מהיר, גז, תנור, מקררים ההופכים לגדולים יותר ומרווחים יותר משנה לשנה, כל אלה דורשים חיבורים חשמליים מרובים המביאים איתם גם את האתגר של הפחתת סכנת ההתחשמלות.   בתחום זה קיים מבחר של אפשרויות אסטטיות להעלמת חיווט גלוי לעין, כיסוי בטיחותי של שקעים ותקעים והצפנתם עמוק מאחורי המוצר החשמלי ובמיקום גבוה עד כמה שניתן מהישג ידם של ילדים רבי כשרונות. מטבחים מודרניים מתקדמים עשו עוד צעד קדימה עם ההבנה שבהפחתת סכנת ההתחשמלות למינימום איננה התפקיד היחיד בשמירה על בטיחות השוהים במטבח. הקרינה המייננת והקרינה הרדיו אקטיבית הנפלטת ממוצרי חשמל כמו המיקרוגל והתנור ניתנים גם הם לפתרון מיידי על ידי בחירת מוצרים בעלי רמת קרינה נמוכה עד כמה שניתן ואפילו מסנני קרינה המותקנים בתוך המוצר החשמלי.
אפשרות לדלת חיצונית הסוגרת על מוצרים בעלי רמת קרינה גבוהה במיוחד כמו מיקרוגל וטוסטר אובן היא פעולה נוספת המאפשרת סינון קרינה באופן יעיל עוד יותר במהלך זמן פעילותם.

המאמר והטיפים העיצוביים והבטיחותיים באדיבות חברת פז מטבחים

מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...