מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

המדריך לרכישת פינות אוכל למטבח
במרבית הבתים, פינות אוכל הן הלב של הבית, זו הסיבה כי פינות האוכל הן לרוב חלק אינטגראלי מן הסלון – והן מקבלות מעמד חשוב מאוד. לפניכם המדריך לרכישת פינות אוכל, אשר יוכל לסייע לכם בבחירת פינות אוכל המתאימות גם לצרכים שלכם וגם לעיצוב של החלל.

מיקום פינות אוכל
פינות אוכל צריכות להיות ממוקמות קרוב למטבח, אך גם קרוב לחלל המגורים. דירות מודרניות ובתים פרטיים לרוב מקצים מראש בעת התכנון את המיקום המדויק של פינות אוכל, בזווית נכונה בין המטבח לבין הסלון. במידה ואתם מתגוררים במבנה שאין בו מקום ייעודי לפינת אוכל, הקצו לכם מקום משלכם, והתחשבו במימדי החלל ובקרבה אל המטבח. כיום, עם כניסת האיים לתוך חלל המטבח, ארוחות משפחתיות במהלך היומיום מתקיימות בדרך כלל על גבי שטח האי, כאשר פינת האוכל שמורה לאירועים מיוחדים ולאירוח בני משפחה, קרובים ומכרים.

גודל פינות האוכל
כולנו היינו רוצים פינות אוכל גדולות ומעוצבות, אך גם אם אין לכם מקום לכך בחלל, מומלץ לבחור בפינות אוכל בעלי מנגנון של פתיחה והארכה, כך, בעת הצורך, תוכלו להזיז מעט מן החפצים והרהיטים שמסביב, על מנת להקצות דיי מקום לכל האורחים לשבת יחדיו. כאשר רוכשים פינות אוכל, קחו בחשבון את כמות הסועדים על בסיס יומיומי, אל מול כמות הסועדים בעת אירועים וחגים. כיום, תוכלו ליהנות מפינות אוכל בעלות מנגנון פתיחה המיועד למספר רב של סועדים.

תצורת פינות אוכל
פינות אוכל מעוגלות, מאפשרות לנו לדחוס יותר כסאות זה לצד זה, מאחר והרגליים של השולחן הן בדיוק באמצע. לכן, זה יכול להיות פתרון טוב מאוד אם אין לכם חלל גדול. בנוסף, שולחנות אוכל בצורת ריבוע, יאפשרו לכם להושיב שני סועדים בראש השולחן, ולא רק סועד אחד, כמו במקרה של שולחן מלבני. בנוסף, תוכלו למצוא פינות אוכל ריבועיות, פינות אוכל בעלות 8 צלעות ועוד.

סגנון פינות האוכל
פינות אוכל אפשר למצוא בכל סגנון, מודרני, כפרי, מינימליסטי, עתיק, קלאסי – התאימו את הסגנון של פינת האוכל אל סגנון העיצוב של הבית ושל הסלון, מאחר ומדובר בריהוט אשר אינו מתחבא בחדר, אלא ניצב במרכזו של הבית. הקדישו מחשבה רבה לעיצובה של פינת האוכל שלכם, והתייחסו אליה כאל רהיט בולט ומשמעותי בתוך חלל הדירה, גם במקרים בהם היא עומדת ריקה ולא נעשה בה שימוש.


חומרי גלם
יש לבחור בחומרי גלם איכותיים. פינות אוכל נמצאים בשימוש יומיומי, ולכן, הם צריך לשאת משקלים רבים, של סועדים ושל אוכל. בדקו את איכות הרגליים של השולחן, את הפלטה הראשית, וכמובן, את המנגנונים של פתיחת וסגירת הארכת השולחן.
כיום, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של פינות אוכל המיוצרים בשילוב חומרים מרשים ומיוחד, המדגיש את העיצוב הייחודי של שולחן האוכל והכיסאות הצמודים אליו.
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...