מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

היופי בבטון מחולק למטבחים מיוחדים

היופי בבטון מחולק למטבחים מיוחדים

בשנים האחרונות נכנס לשוק עיצוב המטבחים עיצוב מטבחים בסגנון כפרי, המטבחים הכפריים מגיעים אלינו הישר מאירופה. כיצד נוכל לשלב יציקות של בטון (בטון מחולק) למטבח שלנו ואפילו להעניק לו את הטאץ' הכפרי המיוחד שאנחנו אוהבים:

 

המטבח הכפרי מעוצב עם הרבה השקעה ומחשבה, החומר העיקרי במטבחים אלו הוא עץ.

 

מהם ההחלטות בתהליך בחירת המטבח שלנו?

 

כאשר הלקוח מגיע לחנות לעיצוב מטבחים המבחר של סוגי העץ בעבור המטבח רבים כל כך שהוא יכול להתבלבל. העץ המומלץ על פי סקר שנערך לאחרונה הוא עץ מלא. העץ המלא הוא איכותי מאוד, נשמר לאורך זמן וללא בעיות.

 

לאחר בחירת העץ ההחלטה על הצבע היא גם לא פשוטה, ישנם לקוחות המעדיפים להשאיר את העץ בצבעו הטבעי , פעולה זאת נותנת תחושת טבע וחופש האווירה במטבח היא אחרת משאר המטבחים כיוון שכל המטבח הוא סביב העץ הטבעי.

 

ישנה גם את האפשרות של צביעת העץ ובכך נותן גוון אחר, שונה אך עדיין מרתק וחופשי.

 

טיפ נחמד: מחירו של מטבח כפרי נעים בין חמש עשרה אלף לבין שישים אלף.

המחיר יקבע לפי הבחירות שיעשה הלקוח במהלך בחירת סוג העץ העיקרי, המוצרים השונים, סוג הריצוף וכו'.

 

בטון מחולק – וכיצד נתאים אותו למטבח שלנו

 

הבטון המחולק הוא בעצם בטון רגיל אשר אותו אנחנו יכולים ליצוק בכל מקום במטבח שלנו, נניח במקרה שאנו זקוקים לקיר או לעמוד בטון במרכז המטבח שלנו, זהו איזור מרכזי במטבחים פתוחים, הבטון המחולק הוא הפיתרון שלנו.

 

למה דווקא החלקת בטון?

בטון מחולק הוא יציקה רגילה כאשר לאחר הייבוש עובדים עם מכשיר מסויים (הנקרא הליקופטר) ומיישרים (מפלסים – יוצרים פלס) לבטון, כמובן שניתן גם להוסיף פיגמנטים מיוחדים כך שייראה הרבה יותר אסתטי.

 

רעיונות לעיצוב - מטבחים כפריים

 

לסיכום נסכם בקצת מידע על תהליך העיצוב עצמו, במטבח הכפרי יש לנו את האפשרויות לשלב תריסים, בתוך האי או על השיש עצמו במטבח, יש לנו אפשרויות לתאורה בהירה וצהבהבה למינה או שנדלירים וכמובן הגוונים השולטים הם חום ירוק על כל גווניו וצבעי הקיץ השונים.

 

בטון מחולק במטבח כפרי

 

בטון מחולק במטבחים כפריים יכול לבוא במגוון ווריאציות והדרך הכי טובה להעניק את העיצוב שאתם רוצים הוא בהענקת גוון כפרי מתאים. כך למשל הגוון החום יכול להיות משגע, וצבעים נוספים וכפריים כמו צהוב, ירוק, בורדו תכלת וכו'.

 

 

מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...