מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

אפשרויות רכישת מטבחים

העובדה כי מטבחים הם מרכז הבית הישראלי, רכישת מטבח היא הוצאה כספית גבוהה ולא מבוטלת, לכן, גם אם רמת הגימור מושלמת, צריך לדעת לבחור אותו נכון. חומרי הגלם סוג א'? יש לו תו תקן של מכון התקנים הישראלי? המחיר, חשוב עכשיו. האיכות? עוד עשר שנים. אז מהיכן נרכוש מטבח? מחברות, יבואניות או אולי מנגריות מטבחים ברחבי הארץ?

אז הנה סדר בבלגאן , קודם כל קיימות כיום אפשרויות רבות לרכישת מטבחיםועיקרם מסתכם בשלושת הסוגים האלו:
 נגריות מטבחים – אלו הן בעיקרם בתי עסק פרטיים של נגר או מעצב שפתח עסק ביתי , האומנם אין להם מגוון עצום של מטבחים מעוצבים כמו שיש לחברות ויבואניות מטבחים וכנראה שאין להם תו תקן שיבטיח איכות קפדנית של מכון התקנים אך באמת התרשמתי בצורה מפליאה מהיכולות הסחורה ושילובי הטכנולוגיות שהגיעו גם אליהם הנגריות מטבחים.
 
יבואניות מטבחים – אלו הן מעין חברות ו\או מעצבים המייבאים מטבחים מחו'ל ובעיקר מאזורי אירופה שאני רואה בהם כמוליכים את השוק כיום קדימה. בדרך כלל יספקו אחריות ותעמוד מולכם חברת מטבחים רצינית שתיתן גב במקרה של תקלה. מייבאות מטבחים מדהימים מגוונים ומאוד מושקעים ממיטב האיכויות האירופאיות כיום.
 
חברות מטבחים – אלו הן כלל חברות ומותגי מטבחים הפרושים ברחבי הארץ כגון מטבחי זיו הרודס ועוד. בדרך כלל יחזיקו בתו תקן שיבטיח קפדנות חדה מאוד על טיב חומרי הגלם איכויות המטבחים ועמידתם בלחצים של חום לחות ומשקל , מחזיקים במיטב המעצבים ומשלבים מטבחים עם טכנולוגיות קלילות , פתיחת דלתות הזזה בלחיצה קלה , חישובי זוויות מרחב עבודה לטבח בקשת גוונים מושלמת שכובשת את העין.
 
אם נזכור שמחירי מטבחים ממוצעים נעים בסביבות ה40 אלף שח וניתן לרכוש מטבחי יוקרה הנושקים לשמונים, אז נבין שכדאי לבדוק. ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן, פורטל המטבחים הישראלי מציג מגוון מטבחים חברות ויבואנים נגריות ומעצבים לבחירתכם, החליטו בעצמכם, חשוב לי לציין שאנו משווקים אותם ואיננו מוכרים ולכן אין לנו אינטרסים שתרכשו מטבחים מחברה זו או אחרת. תוכלו לבדוק עיצובים דרך הקטגוריה ' מטבחים מעוצבים באתר וכן ישנם מספר הסברים לגבי סגנונות עיצוב מטבחים אירופאים בוויקיפדיה.
 אילו הן אפשרויות קניית המטבחים הפופולאריות ביותר בארץ, מכירים אפשרות נוספת? חברת מטבחים איכותית? נשמח לשמוע. מבית פורטל המטבחים - אקרמן שיווק מטבחים.
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...