מה אתם מחפשים סגנון איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר מה אתם מחפשיםselect
בחר סגנוןselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

אילו בעלי מקצוע מומלצים לעיצוב מטבחים - נגר? אדריכל מטבחים? מעצבי מטבחים?ניתן למצוא מגוון בעלי מקצוע המוסמכים כיום לעצב מטבחים, על מנת לקבל החלטה נבונה שתתאים לנו מבחינת התקציב, האיכות, תכנון התשתיות, והעיצוב חשוב לדעת את ההבדלים בין בעלי מקצוע המעצבים מטבחים, ורמת השירות שנקבל מהם. לכל אחד היתרונות והחסרונות המאפיינים אותו:

נגרים
נגרים הם בעלי מקצוע המתמחים בעיצובי עץ, בעת בחירת נגר חשוב שיתמחה ספציפית בעיצוב מטבחים, מומחיות זו מאופיינת אף בהבדלי עבודה ותכונות של סוגי עץ שונים, איכות ההרכבה, והגימור.

יתרונותיו של נגר מטבחים – היתרון הבולט ביותר של רכישת מטבחים מנגר הוא המחיר ויכולת המיקוח. שלא כמו אופן הפעולה של חברות מטבחים, אצל נגר נוכל לקבל התאמה אישית ומדויקת בהתאם לאותה דירה ולא על פי קטלוג מובנה. הדבר יכול להתבטא במבנה המטבח, קשת צבעים רחבה יותר, ולא על פי פס ייצור ומבנה סדרתי של קטלוג מסוים באותה השנה כפי שמציעות חברות מטבחים.

חסרונותיו של נגר מטבחים – דירות רבות מעוצבות על ידי נגרים, ובכל זאת החיסרון הבולט ביותר הוא האמינות והביטחון כי במידה ובעתיד יהיו תקלות יהיה למי לפנות. שהרי לנגר אין מוניטין רחב שיבטיח את איכות הגימור כפי שיש ל- חברות מטבחים מובילות. בנוסף, נגריות רבות אינן מחזיקות בתו תקן המבטיח את איכות החומרים ממנו עשוי המטבח, דבר היכול להשקיף על העבודה בו במשך 15 השנים הבאות. ערכנו למענכם רשימה של נגריות מטבחים אמינות.

הדרכה בנושא: תוכלו להתעניין במאמר המסביר על ההבדלים שבין רכישת מטבחים מנגרייה לבין רכישה מחברת מטבחים.

מעצבים
מעצבי פנים מתמחים בעיצוב דירות באופן כללי, ובפרט מטבחים. פנייה אל מעצב פנים תתבצע לרוב על מנת לעצב דירה בכללותה, ובהמשך לכך תתרכז גם בעיצוב המטבח.

יתרונותיו של מעצב מטבחים – מעצב דירות מקצועי ידאג לעצב את המטבח בהתאם לעיצוב הבית, ובצורה שתשלים אותו בצבעים, בסגנון, ובצרכים. מעצב מקצועי ויצירתי יעבוד מול נגר על מנת שיוכל לממש יצירתיות, חידוש, וייחודיות דבר שכמעט ואיננו ניתן לביצוע בעזרת הקטלוגים המובנים של החברות.

חסרונותיו של מעצב מטבחים – חיסרון עיקרי של עיצוב מטבח בעזרת מעצב הוא העובדה כי סביר יותר לשכור מעצב לעיצוב דירות בשלמותן, ולא במיוחד לעיצוב מטבח. דבר זה יכול להתבטא בעלויות גבוהות, ובמיוחד כאשר מגוון האלמנטים בעיצוב מובנה וידוע מראש, כך שהאפשרות 'להתפרע' ולהעניק ערך מוסף מוגבלת יחסית. ברוב המקרים פניה אל מעצב שתעשה במיוחד לעיצוב מטבח תהיה מיותרת ותגרור אחריה הוצאה כספית, ובפרט כאשר מרבית החברות והנגרים עובדים בצורה שותפת מול מעצבים.


להמשך קריאת המאמר: ההבדלים בין אדריכלים יבואנים וחברות לעיצוב מטבחים

תוכלו גם להתעניין ברשימת יצרנים של מטבחים יוקרתיים שאספנו למענכם ולהנות מהעיצובים הייחודיים
 
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...